Rocznik 2009

Rocznik 2009 - Deszczowe derby.
sobota, 14 wrzesień 2019 21:49

Deszczowa aura towarzyszyła dzisiejszym derbom Rudy Śląskiej. Dwumecz Gwiazdy przeciwko SMSowi Ruda Śląska, jak mozna było się spodziewać, obfitował w spore emocje. 

Pierwszy mecz był bardzo wyrównany, tempo gry było wysokie, a obie drużyny pokazały wiele jakości. Ostatecznie spotkanie najwyższego szczebla w naszym okręgu zakończyło się wynikiem 3:2 dla SMSu.

W meczu na drugim poziomie rozgrywkowym w naszym okręgu SMS miał przewagę, mimo tego Gwiazda też miała swoje sytuacje do strzelenia bramki. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:0 dla SMSu

 

W IV lidze zagraliśmy w składzie: Gisder, Kokoszka, Grygonis, Wieczorek, Rogosz, Smoła, Mleczko, Szolc, Salamon, Musialski.

W V lidze zagraliśmy  składzie: Kostorz, Wrona P., Herwy, Majętny, Sobczyk, Szeląg, Kopieniok, Tuszy, Wrona K., Hiszpański.

Dziękujemy, wszystkim za zaangażowanie na boisku i poza nim!

Nasz rocznik 2009 w niedziele wrócił z obozu. Był to intensywny czas na obiektach Rekordu Bielsko-Biała, jednak chlopcy nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek.. Już w poniedziałek ruszyła Liga Orlika, w której rywalizują nasze dwa zespoły: jeden w IV lidze (najwyższy poziom w naszym okręgu), a drugi w lidze V (drugi poziom w naszym okręgu). 

W IV lidze zwyciężyliśmy na wyjeździe z Ruchem Chorzów 5:1.

W składzie: Gisder, Kokoszka, Grygonis, Wieczorek, Rogosz, Smoła, Mleczko, Szolc, Salamon, Musialski.

 

W V lidze pokonaliśmy u siebie Pogoń Nowy Bytom 4:2: 

W składzie: Kostorz, Mańka, Klein, Wrona P., Herwy, Majętny, Sobczyk, Szeląg, Kopieniok, Tuszy, Wrona K., Hiszpański.

 

Dziękujemy, wszystkim za zaangażowanie na boisku i poza nim!

Zespół Gwiazdy Ruda Śląska - rocznik 2009 na obozie w Bielsku-Białej spotkał się z seniorską Reprezentacją Polski Kobiet. Kadra Polski przygotowuje się w na obiektach Rekordu do meczu rundy kwalifikacyjnej mistrzostw Europy.

Trzymamy kciuki za nasze panie i życzymy powodzenia we wtorkowym meczu z reprezentacją Czech! 

Natomiast nasi młodzi piłkarze w niedzielę wracają do domów. Wyjazd z Bielska zaplanowano na godzinę 9.00.

Certyfikacja PZPN zgodnie z planem...

czwartek, 29 sierpień 2019 21:29

Jak już wspomnieliśmy szkółka piłkarska Gwiazdy została objęta programem certyfikacji PZPN. Aktualnie trwa weryfikacja zarówno od strony formalno - prawnej jak również praktycznej w czasie treningów szkółek objętych programem. Miło nam poinformować, że jesteśmy po pierwszej kontroli przedstawiciela PZPN. Póki co wszystkie kryteria spełniamy, już we wrześniu przedstawiciele związku pojawią się na treningach póki co drużyn roczników 2009 i 2010.

Rocznik 2009 - ALEKS, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

wtorek, 20 sierpień 2019 20:47

Dzisiaj swoje dziesiąte urodziny obchodzi zawodnik rocznika 2009 - Aleks Hiszpański! Z tej okazji życzymy Aleksowi dużo zdrowia, szczęścia i samych sukcesów na boisku i poza nim!!!

Rocznik 2009 - Pierwszy Sparing zaliczony.

niedziela, 18 sierpień 2019 17:05

Przerwa wakacyjna już na dobre skończyła się dla naszych zawodników. Po pierwszym tygodniu treningów zagraliśmy również pierwszy sparing, naszym przeciwnikiem była kadra powiatu mikołowskiego.

Pomimo wielu nieobecności w naszych barwach wystąpiło 15 zawodników, z tego 3 nowych. Mecz był z pewnością wartościowy dla naszej drużyny i dostarczył trenerom wiele informacji do przemyśleń. 

Kolejny sparing planowany jest na piątek.

W ostatnim tygodniu sierpnia nasi zawodnicy jadą na obóz do Bielska-Białej, gdzie zagrają towarzysko z miejscowym Podbeskidziem oraz Rekordem.

 

Zapraszamy wszystkich chetnych z rocznika 2009 do dołączenia do naszej drużyny! Wiecej informacji u trenerów, których numery telefonu znajdują sie w zakladce "kontakt" na naszej stronie.

SRS Gwiazda Ruda Śląska przystąpiła do programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. Przeszliśmy już wszystkie wymagane procedury i aktualnie nasza działalność w zakresie szkolenia dzieci będzie weryfikowana przez przedstawicieli PZPN.

Aktualnie rozpoczął się kolejny etap Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Przypominamy, że SRS Gwiazda stara się o przyznanie brązowej gwiazdki. W pierwszym etapie programem zostały objęte zespoły rocznika 2009 i 2010 naszej szkółki.

Dlatego też informujemy rodziców albo opiekunów prawnych dzieci roczników 2009 i 2010 o konieczności zarejestrowania swoich dzieci jako zawodników w portalu Łączy Nas Piłka oraz złożenia wniosku w celu potwierdzenia zawodnika w szkółce piłkarskiej ZOBACZ LINK

https://m.laczynaspilka.pl/click.html…&

Dodajmy, że także podczas najbliższych treningów będziemy się starali pomóc rodzicom w zakładaniu kont. Prosimy rodziców o rejestrację zgodnie z instrukcją.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN