Rocznik 2009

Gratulujemy
wtorek, 25 czerwiec 2019 20:05

Arkadiusz Spiolek z tytułem trenerskim UEFA A. Gratulujemy Panie Trenerze. Liczymy na jeszcze lepsze postępy naszych zawodników i wyniki zespołów. Przypominamy, że Arek prowadzi nasze zespoły rocznika 2009 i 2011 a od września będzie także trenerem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej.

Warto dodać, że trakcie kursów podnoszących kwalifikacje są kolejni trenerzy naszego klubu - Wojciech Działach i Wiktor Grzywaczewski.

Rocznik 2009 - Ostatnia kolejka za nami
czwartek, 06 czerwiec 2019 08:12

Wszystko co dobre kiedyś się kończy....
Takimi słowami podsumować możemy sezon wykonaniu Gwiazdy rocznika 2009 występującej w Lidze Orlika. Nasza drużyna walczyła na dwóch płaszczyznach ligi, w pierwszej grupie i trzeciej. Wczorajszego dnia rozegraliśmy dwa ostatnie mecze. W pierwszej grupie pokonujemy Uranie Ruda Śląska 2:18 i ostatecznie zajmujemy 2 miejsce zdobywając 49pkt tyle samo punktów co pierwszy SMS Ruda Śląska. Możemy pochwalić się najlepszym stosunkiem bramkowym w lidze strzelając najwięcej bramek że wszystkich drużyn 204 oraz tracąc najmniej 34. Pozostał lekki niedosyt, jednak 16 zwycięstw 1 remis 1 porażka (w pierwszym meczu) powoduje iż należą się duże brawa dla naszego zespołu. Najwyższe zwycięstwo odnotowaliśmy jako gospodarz pokonując Uranie Ruda Śląska 20:2.W trzeciej grupie jako gospodarz pokonujemy Józefke Chorzów 6:1, ostatecznie sezon kończymy na 7 miejscu uzyskując 24 pkt strzelając 85 bramek przy czym tracimy 102. Najwyższe zwycięstwo w tej grupie odnotowaliśmy z Orlikiem Ruda Śląska wygrywając 2:12. Najwięcej bramek z naszej drużyny zdobył Oskar Rogosz pokonując bramkarzy aż 75 razy. Jednak na wyniki nie składają się tylko zdobyte bramki ale także gra obronna, która naprawdę spisywał się dobrze. Chcieliśmy bardzo podziękować zawodnikom za zaangażowanie oraz za godne reprezentowanie barw Gwiazdy, jednocześnie mamy nadzieję iż poprzeczkę podniesiemy sobie jeszcze wyżej, rozpoczynając już od czwartkowego treningu, który odbędzie się na Nowym Bytomiu o godzinie 17:30. Zapraszamy również nowych zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w drużynach Gwiazdy. Przypominamy rodzicom o zapisywanie się na zakończenie sezonu, które odbędzie się w restauracji Parkowej w Bielszowicach.

Dobra forma nie opuszcza naszych zawodników.

Wczoraj w grupie pierwszej Ligi Orlika rywalizowaliśmy ze Slavią Ruda Śląska, którą pewnie pokonaliśmy 13:1.

W grupie trzeciej naszym przeciwnikiem był UKS Ruch Chorzów. Po otwartym meczu, wygrywamy 9:6. 

Za tydzień czeka nas ostatnia kolejka naszej ligi. Będziemy mierzyć się z Uranią Ruda Śląska i Józefką Chorzów.

Oto piątka naszych zawodników, którzy zostali powołani i w miniony czwartek brali udzial w kolejnych konsultacjach kadry podokręgu rocznika 2009.
Trzymamy kciuki za chłopaków i mamy nadzieję, że Oskar Rogosz, Kamil Gisder, Kuba Smoła, Błażej Kokoszka i Bartek Grygonis dobrze wykorzystają zdobyte doświadczenie!

Gwiazda 2009 powtarza wyczyn z przed tygodnia. W grupie 1. dzisiaj naszym przeciwnikiem był Wawel Wirek. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, realizując założenia przedmeczowe. Wygrywamy mecz 13:0. Drugi mecz, w grupie 3., również odbył się dzisiaj, jednak już na boisku rywala jakim był Ruch Chorzów. Zespół Gwiazdy miał okazję zagrać na dobrze przygotowanym boisku z naturalna nawierzchnia. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Dobra gra spowodowała iż wywozimy z Chorzowa 3 punkty, pokonując "Niebieskich" 7:2

W dzisiejszej kolejce Ligi Orlika nasze zespoły rywalizowały w grupie 3. z AKSem Mikołów, oraz w grupie 1. Orlikiem Ruda Śląska. 

W grupie pierwszej nasza drużyna pokonała Orlik 9:4. Z kolei w grupie trzeciej wygraliśmy z AKSem 8:2.

Klub reprezentowali: Gisder, Kostorz, Kokoszka, Klein, Musialski, Wieczorek, Rogosz, Berus, Tuszy, Szeląg, Szolc, Grygonis, Salamon, Jagielski, Kopieniok, Smoła.

Nasze drużyny rywalizowały dzisiaj ze Stadionem Śląskim oraz z Orlikiem Ruda Śląska. W obu meczach odniosły dwa przekonujące zwycięstwa.

W grupie pierwszej pokonaliśmy  Stadion Śląski 7:2, w składzie: Gisder, Kokoszka, Grygonis, Musialski, Smoła, Rogosz, Salamon, Wieczorek, Szolc.

W grupie trzeciej pokonaliśmy Orlik Ruda Śląska 12:2, w składzie: Kostorz, Hiszpański, Kopieniok, Jagielski, Klein, Szeląg, Herwy, Tuszy, Berus.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN