Poznajmy się

Tym razem chcieliśmy Państwu przedstawić zawodnika rocznika 2009 Oskara Rogosza! "Oski" jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników naszego klubu. Wzorowo przykłada się do treningów co daje nam nadzieję, że Oskar jak i inni nasi podopieczni będą się ciągle rozwijać i zadebiutują w seniorskiej piłce. 

Oddajmy głos naszemu dzisiejszemu bohaterowi: 

Nazywam się Oskar Rogosz gram z nr 9. Jestem w klubie od 3 lat. Moją ulubioną pozycją na boisku jest lewy skrzydłowy. Zawodnik, na którym chcę się wzorować i tak sprawnie jak on poruszać się z piłką, to Eden Hazard, z klubu, któremu kibicuję i najbardziej lubię, a jest nim Chelsea.
W piłce nożnej najbardziej lubię pomagać naszej drużynie w wygrywaniu meczy, strzelać bramki:) i asystować kolegom. Na treningach chciałbym popracować nad wykonywaniem rzutów wolnych. Wydaje mi się, że moją najmocniejszą cechą na boisku jest szybkość. 
Poza samą grą w piłkę lubię wszystko co jest z nią związane:)
Na treningach najbardziej lubię moich trenerów i to, że mogę się spotkać z super kolegami, z którymi tworzymy zgraną drużynę i razem uczymy się nowych rzeczy m.in zwodów, a moim ulubionym, jest zwód Edena Hazarda.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN