Rocznik 2009 - Meldunek ligowy

We nasze drużyny rocznika 2009 mierzyły się jako gospodarz u siebie z Grunwaldem Ruda Śląska i jako gośc ze Śląskiem Świętochłowice.
Mecz z Grunwaldem miał dwie odmienne połowy. Pierwsza wyglądała bardzo słabo w naszym wykonaniu. Chłopcy nie realizowali założeń jakie sobie zakładamy przed każdym meczem. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1 dla nas. Na drugą połowę wychodzimy z innym nastawieniem. Oglądamy taka drużynę, do której się przyzwyczailiśmy. Kreowanie akcji oraz szybki doskok do przeciwnika spowodował, że rywale nie zdołali nam zagrozić w drugiej części spotkania. Mecz derbowy kończymy wygraną 9:1

Mecz wyjazdowy rozgrywany że Śląskiem Świętochłowice podobnie jak ten z Grunwaldem wyglądał słabiej w pierwszej części spotkania. Drużyna Gwiazdy schodziła na przerwe z niekorzystnym wynikiem 5:1. Druga połowa wyglądała lepiej. Po paru minutach odrobiliśmy część strat strzelając na 5:3. Chłopcy uwierzyli że można odwrócić wynik spotkania, jednak brakowało więcej spokoju w kluczowych akcjach. Trzeba pochwalić drużynę przeciwna, która zaprezentowała się z dobrej strony. Gospodarze wygrywają 8:4.