Poznajmy się

Przedstawiamy Państwu zawodnika rocznika 2009 Jakuba Salamona ! Największą cechę jaką posiada Kuba jest mocne uderzenie. Oddajmy głos naszemu dzisiejszemu bohaterowi:
"Nazywam się Jakub Salamon. Mój numer na koszulce meczowej to. Trenuje w Gwieździe już trzeci rok. Ulubioną pozycją jest środkowy pomocnik, tak jak mojego ulubionego zawodnika Toni Krossa z Realu Madryt.
Chciałbym być tak dobry jak On w wykonywaniu rzutów wolnych i dokładnych podań. Na treningach muszę poćwiczyć nad szybkością i kontrolą piłki.
Wydaje mi się że moją najmocniejszą stroną jest mocne uderzenie. Poza piłką nożną lubię słuchać różnej muzyki.
Polecam treningi w naszym klubie bo są bardzo ciekawe zajęcia i prowadzą je najlepsi trenerzy.
Ulubionym zwodem jest oczywiście zwód Ronaldo.
Piłka nożna jest moim największym zainteresowaniem i wszystko co jest z nią związane.
Kuba wczorajszy derbowy pojedynek z Grunwaldem podsumowuje krótko - Mecz z Grunwaldem uważam za dobry, choć mogłoby być więcej intensywności z naszej strony. Ale wynik i tak bardzo zadowalający 9-1 jest się z czego cieszyć . Przy tej krótkiej wypowiedzi widzimy jak skromnym jest zawodnikiem. Życzymy Kuba więcej tak pięknych bramek jak ta wczorajsza.
Jak nasza spędzila wakacje ? Wakacje były cudowne nad Polskim morzem ale już nie mogłem się doczekać pierwszych wspólnych treningów, gdzie mogę się spotkać z super kolegami, z którymi tworzymy zgraną drużynę.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN