Rocznik 2009 - Wysoka wygrana i remis

Wyrównana walka i grad goli w lidze orlika rocznika 2009.
Nasze drużyny zmierzyły się u siebie z Orlikiem Ruda Ślaska (gr 1.) oraz na wyjeździe z AKS Mikołów (gr 3.). W meczu jako gospodarz z Orlikiem nie byliśmy zbyt gościnni. Wygrywamy mecz 19:0. Można powiedzieć że Orlik stworzył sobie tylko jedna sytuacje, po naszym błędzie, jednak duże słowa uznania dla tego zespołu. Drużyna gości nie spuszczała głowy tylko cały czas ambitnie walczyła i starała się grac. Jeżeli chodzi o nasz zespół to chwała dla chłopaków, ponieważ nie zawsze udaje się wygrywać w takim wymiarze.

W Mikołowie mierzyliśmy się z AKSem, liderem grupy 3. Pierwsi przeważali gospodarze wychodząc szybko na prowadzenie. Jednak taki obrót spraw podziałał mobilizująco na naszych chłopaków którzy przejęli inicjatywę dokumentując to trzema bramkami. Do przerwy wygrywamy 3:1.
W drugiej połowie bramki strzelał juz tylko AKS, doprowadzając do remisu 3:3. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, mogliśmy obserwować na prawdę wyrównane spotkanie.