Rocznik 2009 - Lepsi od Ruchu

Wtorkowy deszczowy zimny dzień zapowiadał się ciekawie.

Nasza drużyna Gwiazdy rocznika 2009 mierzyła się z drugim w tabeli Ruchem Chorzów. Początek meczu układał się pod dyktando naszych zawodników. Szybko strzelona bramka, sprawiła iż naszym zawodnikom grało się lepiej. Jednak tego dnia Ruchu postawił wysoko poprzeczkę i zacięcie starała się odrobić wynik meczu. Tak też się stało i drużyna gości doprowadził do remisu 2:2. Była to bardzo dobra połowa naszej drużyny, po mimo tego iż przeciwnik przeciwstawił się, na przerwę schodzimy z wynikiem 4:2. Druga połowa jeżeli chodzi o wynik wyglądała tak samo jak pierwsza. Drużyna gości zniesmaczona takim obrotem spraw, zacięcie walczyła o korzystny wynik. Duże brawa należą się dla tego zespołu który drugi raz wyrównuje mecz. Gwiazda po mimo iż przeciwnik zaprezentował się z bardzo dobrej strony wygrywa swój mecz 5:4.

Drużynę reprezentowali: Kostorz, Salamon, Kokoszka, Grygonis, Rogosz, Smoła, Mleczko, Wieczorek, Szeląg, Hiszpański.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN