Rocznik 2009 - Dwa różne mecze w Lidze Orlika

Rocznik 2009 występujący na codzień w dwóch grupach Ligi Orlika rozgrywał swoje mecze ze Slavia Ruda Śląska na wyjeżdzie oraz u siebie z UKS Ruch Chorzów. Absencja spowodowana brakiem nieobecnych zawodników, spowodowała iż mecze naszych drużyn zapowiadały się naprawdę ciekawie. Mecz w którym byliśmy gośćmi stał na dobrym poziomie jeżeli chodzi o naszą grę. Dużo ciekawych akcji, rozgrywanie piłki oraz ciąg na bramkę spowodował że końcowy wynik tego spotkania został zapisany w protokół meczowy Slavia 3:10 Gwiazda.

Drużynę Reprezentowali:
Gisder, Salamon, Wieczorek, Szeląg, Smoła, Jagielski, Rogosz, Tuszy

Jeżeli chodzi o mecz z UKS można powiedzieć że tego dnia byliśmy bardzo gościnni dla drużyny przeciwnej. Przegrywamy mecz 6:4. Gra w tym meczu naszej drużyny nie była za dobra. Natomiast z dobrej strony pokazał sie bramkarz UKS Ruch Chorzow, który w trzech sytuacjach spisał się naprawdę na wysokim poziomie. Wyróżniającym zawodnikiem Gwiazdy był Mateusz Mleczko, który mógł podobać się rodzica swoją grą oraz nieustępliwością, jednak tego dnia nieustępliwość Matiego oraz Błakiego to zbyt mało na drużynę przeciwna.

Drużynę Reprezentowali:
Trzonski, Hiszpański, Kokoszka, Grygonis, Herwy, Klein, Mleczko, Berus

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN