Rocznik 2009 - 12. Kolejka Ligi Orlika. Grupa 3.

Ciekawy mecz mogli oglądać kibice w dzisiejszym spotkaniu Gwiazdy II z Orłem Mokre w ramach grupy 3 Ligi Orlika.

Początek meczu należał do naszego zespołu co przełożyło się na bramkę Adriana Wieczorka dającą nam prowadzenie. Jednak później do głosu doszli goście ustalając wynik do przerwy na 4:1.

Druga połowa miała różne fazy, na początku przeważali goście, później nasi chłopcy. Goniliśmy wynik nie wykorzystując licznych okazji podbramkowych.. I w myśl starego piłkarskiego porzekadła zemściło się to na nas w ostatnich 3 minutach meczu w których straciliśmy dwie bramki... schodzimy do szatni z wynikiem 1:7.

Dziękujemy wszystkim za walkę do samego końca i zaangażowanie na boisku jak i poza nim.