Rocznik 2009

W dzisiejszej kolejce Ligi Orlika nasze zespoły rywalizowały w grupie 3. z AKSem Mikołów, oraz w grupie 1. Orlikiem Ruda Śląska. W grupie pierwszej nasza drużyna pokonała Orlik 9:4. Z kolei w grupie trzeciej wygraliśmy z AKSem 8:2. Klub reprezentowali:…
Nasze drużyny rywalizowały dzisiaj ze Stadionem Śląskim oraz z Orlikiem Ruda Śląska. W obu meczach odniosły dwa przekonujące zwycięstwa. W grupie pierwszej pokonaliśmy Stadion Śląski 7:2, w składzie: Gisder, Kokoszka, Grygonis, Musialski, Smoła, Rogosz, Salamon, Wieczorek, Szolc. W grupie trzeciej…
Rocznik 2009 - Bohater derbów
środa, 01 maj 2019 14:09
Zapraszamy do przeczytania wywiadu w którym zawodnik rocznika 2009 podsumowuje mecz z Grunwaldem. Bartek jest zawodnikiem którego nieustępliwość często krzyżuje plany przeciwnikowi. Jego dużym atutem jest mocne uderzenie piłki. Nazywam się Bartek Musialski. W barwach Gwiazdy gram od trzech miesięcy.…
Derbowe pojedynki pomiędzy Gwiazdą, a Grunwaldem zawsze należą do ciekawych. Nie inaczej było tym razem. Gwiazda zwyciężyła 2:0, jednak zdecydowanie widzieliśmy już lepsze mecze w wykonaniu naszych chłopaków... Na szczęście pomimo braku skuteczność naszej drużyny dwie bramki Bartka Musialskiego zapewniły…
Wczoraj nasze zespoły Gwiazdy mierzyły się z Pogonią Ruda Śląska i GKS Katowice. Mecz w pierwszej grupie ligi Orlika zapowiadał się ciekawie. Pogoń w ostatnim czasie pokonała wysoko Wawel Wirek i Uranię Ruda Śląska, dlatego nasza drużyna podeszła do meczu…

Badania lekarskie dla zainteresowanych

wtorek, 16 kwiecień 2019 09:29
Badania lekarskie dla zainteresowanych odbędą się 24 i 25 kwietnia tj. w przyszłą środę i czwartek w hali MOSiR w Halembie. Koszt badania wynosi 35,00 - badania przeprowadzi doktor Artur Domerecki. Początek o godz. 16.00 Przypominamy, że po zmianie przepisów…
20 bramek mogli zobaczyć kibice we wczorajszym meczu w Bielszowicach pomiędzy Gwiazdą, a Jastrzębiem. Cały mecz odbywał się pod nasze dyktando i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 10:0. Jednak należy docenić przeciwników, którzy wykazali się dużą determinacją oraz zaangażowaniem do…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN