Rocznik 2009

Wakacje w tym roku rozpoczęliśmy od udziału w turnieju organizowanym przez GSF Gliwice w którym udział wzięło 6 drużyn. Nasi chłopcy do każdego meczu podchodzili bardzo ambitnie, co dało nam wiele radości. Składne akcje, pomysłowo rozgrywane stałe fragmenty, bramki zdobyte…
W niedzielę nasi piłkarze stawili się w Chorzowie by przy przepięknej pogodzie i panoramie Stadionu Śląskiego wspólnie zakończyć zmagania w Lidze Żaków w sezonie 2016/2017. Piłkarze Gwiazdy stoczyli trzy zacięte pojedynki, kolejno z Śląskiem Świętochłowice wygraliśmy 3:2 po dwóch bramkach…
Nasi chłopcy rozegrali ostatnio dwa turnieje w formule Ligi Żaków. 28.05 na boisku Józefki Chorzów przyszło nam się zmierzyć z drużynami wspomnianej Józefki oraz Stadionu Śląskiego i Śląska Świętochłowice. W ten upalny dzień chłopcy w trzech meczach pokazali trzy twarze,…
Niedziele trenerzy, zawodnicy i również rodzice Gwiazdy Ruda Śląska mogą uznać za udaną. Wszystko za sprawą młodych zawodników, którzy tego dnia spisywali się bardzo dobrze na każdej płaszczyźnie boiska. Intensywność która była słabą strona tydzień temu, tym razem była kluczem…
W niedzielny poranek zawodnicy Gwiazdy Ruda Śląska rozegrali trzecią kolejkę Ligi Żaków. Nasz zespół zmierzył się z drużynami GKSu Katowice oraz AKSu Mikołów. Jak dobrze wiemy forma sportowa w wieku kilku lat nie jest równa. Chłopcom w tym dniu przede…
Przygotowanie mentalne obok motorycznego, technicznego i taktycznego stanowi ważny filar wyszkolenia piłkarskiego. Pamiętamy o tym! Z tego powodu nasza drużyna w miniony czwartek wzięła udział w treningu mentalnym poprowadzonym przez Panią Psycholog Sportu Zuzę Wałach-Biśtę. Dla całego zespołu było to…
W niedzielne popołudnie rozegraliśmy drugą kolejkę wiosennej rundy Ligi Żaków. Nasz zespół zmierzył się z drużynami GKSu Katowice I, GKSu Katowice II oraz Jedności Siemianowice. Chłopcy godnie reprezentowali nasz klub prezentując swoje umiejętności piłkarskie oraz wykazując się dużą ambicją. Dziękujemy…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN