Rocznik 2009

Poznajmy się
środa, 19 wrzesień 2018 21:13
Tym razem chcieliśmy Państwu przedstawić zawodnika rocznika 2009 Oskara Rogosza! "Oski" jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników naszego klubu. Wzorowo przykłada się do treningów co daje nam nadzieję, że Oskar jak i inni nasi podopieczni będą się ciągle rozwijać i…
W dzisiejszych meczach naszych drużyn padły aż 32 bramki! Ale po kolei... Jedna drużyna w składzie: Gisder, Kokoszka, Grygonis, Rogosz, Smoła, Mleczko, Wieczorek, Salamon, Trzonski, rywalizowała w Bielszowicach z drużyną Jastrzębia. W meczu mogliśmy obserwować wiele składnych akcji naszego zespołu.…
Poznajmy się
środa, 05 wrzesień 2018 21:18
W każdą środę i czwartek prezentować będziemy naszych młodych zawodników szkółki piłkarskiej - dzisiaj pierwsza z Gwiazd rocznika 2009, w czwartek prezentacja pierwszego z zawodników rocznika 2011. Oto pierwsza odsłona cyklu "Poznajmy się" Przedstawiamy Państwu jako pierwszego Bartosza Majętnego, niezwykle…

Rocznik 2009 -Turniej charytatywny w Knurowie.

poniedziałek, 03 wrzesień 2018 14:19
Dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka, to bilans naszego występu w charytatywnym turnieju rozgrywanym w Knurowie. Całemu wydarzeniu przyświecał szczytny cel, zebraliśmy się tam, by pomóc choremu Michałowi, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Przy okazji mieliśmy możliwość zmierzenia…

Treningi - plan sierpniowy - aktualizacja

niedziela, 12 sierpień 2018 15:05
Oto plan zajęć treningowych naszej szkółki piłkarskiej w miesiącu sierpniu. Póki co trenujemy tylko na boisku SP nr 24 w Halembie przy ulicy Ks. Lexa 3. Zapraszamy wszystkich naszych zawodników i zawodniczki jak również wszystkie inne dzieci zainteresowane trenowaniem w…
To były pierwsze w historii oficjalne Mistrzostwa Śląska Beach Soccera dla rocznika 2008 i młodszych. I zapewne zostaną zapamiętane na wiele lat. Wielkie sportowe emocje, piękne akcje oraz żywiołowo reagująca publiczność oraz zmieniające się dynamicznie warunki atmosferyczne. Cała impreza rozpoczynała…
W miniony wtorek przyszło nam się zmierzyć z liderem naszej ligi - AKSem Mikołów. Nasi chłopcy stworzyli wiele złożonych i ciekawych akcji, w efekcie wygrywając mecz 7:4. Ten wynik zamieszał w górnej części tabeli - AKS stracił pozycję lidera na…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN