Rocznik 2009

Rocznik 2009 - Deszczowe derby.
sobota, 14 wrzesień 2019 21:49
Deszczowa aura towarzyszyła dzisiejszym derbom Rudy Śląskiej. Dwumecz Gwiazdy przeciwko SMSowi Ruda Śląska, jak mozna było się spodziewać, obfitował w spore emocje. Pierwszy mecz był bardzo wyrównany, tempo gry było wysokie, a obie drużyny pokazały wiele jakości. Ostatecznie spotkanie najwyższego…
Nasz rocznik 2009 w niedziele wrócił z obozu. Był to intensywny czas na obiektach Rekordu Bielsko-Biała, jednak chlopcy nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek.. Już w poniedziałek ruszyła Liga Orlika, w której rywalizują nasze dwa zespoły: jeden w IV…
Zespół Gwiazdy Ruda Śląska - rocznik 2009 na obozie w Bielsku-Białej spotkał się z seniorską Reprezentacją Polski Kobiet. Kadra Polski przygotowuje się w na obiektach Rekordu do meczu rundy kwalifikacyjnej mistrzostw Europy. Trzymamy kciuki za nasze panie i życzymy powodzenia…

Certyfikacja PZPN zgodnie z planem...

czwartek, 29 sierpień 2019 21:29
Jak już wspomnieliśmy szkółka piłkarska Gwiazdy została objęta programem certyfikacji PZPN. Aktualnie trwa weryfikacja zarówno od strony formalno - prawnej jak również praktycznej w czasie treningów szkółek objętych programem. Miło nam poinformować, że jesteśmy po pierwszej kontroli przedstawiciela PZPN. Póki…
SRS Gwiazda Ruda Śląska przystąpiła do programu certyfikacji szkółek piłkarskich PZPN. Przeszliśmy już wszystkie wymagane procedury i aktualnie nasza działalność w zakresie szkolenia dzieci będzie weryfikowana przez przedstawicieli PZPN. Aktualnie rozpoczął się kolejny etap Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich.…

Gratulujemy

wtorek, 25 czerwiec 2019 20:05
Arkadiusz Spiolek z tytułem trenerskim UEFA A. Gratulujemy Panie Trenerze. Liczymy na jeszcze lepsze postępy naszych zawodników i wyniki zespołów. Przypominamy, że Arek prowadzi nasze zespoły rocznika 2009 i 2011 a od września będzie także trenerem w Szkole Mistrzostwa Sportowego…

Rocznik 2009 - Ostatnia kolejka za nami

czwartek, 06 czerwiec 2019 08:12
Wszystko co dobre kiedyś się kończy.... Takimi słowami podsumować możemy sezon wykonaniu Gwiazdy rocznika 2009 występującej w Lidze Orlika. Nasza drużyna walczyła na dwóch płaszczyznach ligi, w pierwszej grupie i trzeciej. Wczorajszego dnia rozegraliśmy dwa ostatnie mecze. W pierwszej grupie…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN