Rocznik 2010

Rocznik 2010 - Obóz dochodzeniowy
wtorek, 19 luty 2019 15:34

Rocznik 2010 ciężko pracuje podczas ferii zimowych. 

Wraz z początkiem drugiego tygodnia ferii zimowych swój obóz dochodzeniowy rozpoczęli zawodnicy rocznika 2010.Dzisiejszy dzień rozpoczął się ciężkim godzinnym treningiem motorycznym po czym wszyscy przeszli na trening w hali. Kolejnym przystankiem był trening oraz zabawa w parku trampolin JumpCity w Katowicach, a po zakończeniu zawodnicy udali się na przepyszny obiad w Aqua Bistro. Pierwszy dziań zakończyliśmy jeszcze jednym treningiem w hali. 

Jakość HD na naszym kanale youtube: https://youtu.be/9YwcCuCAw_Q

Przypomnijmy, że rocznik 2009 z kolei przebywa na obozie w Głuchołazach.

II runda…

Do ostatniego dorobku punktowego dopisujemy 9 oczek.

W minioną sobotę, rozegraliśmy II rundę ligi zimowej w Gliwicach. Mecze były rozgrywane na sztucznej nawierzchni pod balonem. Tego dnia zagraliśmy cztery mecze. Trzy pierwsze mecze wygraliśmy pewnie i przekonywująco: kolejno 5:2 z Promotorem Zabrze oraz Millenium Gliwice oraz 7:0 pokonaliśmy Gwarek Zabrze. Na koniec przyszło nam uznać wyższość rywala z Rybnika z którym przegrywamy 0:3 - szkoda niewykorzystanych sytuacji w tym meczu, ale trzeba przyznać że przeciwnik tego dnia był drużyną lepszą. Nasz zespół pokazał kilka świetnych akcji, po których ręce same składały się do oklasków. Z trybun zawodników głośno wspierali niezawodni rodzice. Na szczególne wyróżnienie tego dnia zasłużyli Grzegorz Janus, Bartek Gaczyński, Kamil Przyłóg I Bartek Klisowski. Po 7 kolejkach nasz zespół znajduje się na drugim miejscu z 16 punktami.

Wystąpiliśmy w składzie: Dawid Gąsior - Szymon Robełek, Szymon Jędrzejczak, Szymon Zieliński, Dawid Piperek, Grzegorz Janus, Kamil Przyłóg, Bartek Klisowski, Bartek Gaczyński, Igor Litwiński.

 

Szczegółowe wyniki spotkań. Czytaj dalej...

 

 

Wicemistrzowie Śląska w futsalu.

Bezkonkurencyjny Rekord na boisku oraz Gwiazda na trybunach.

W Gliwicach odbyły się I Mistrzostwa Śląska w futsalu dla rocznika 2010 w których bezkonkurencyjną drużną okazał się Rekord Bielsko Biała której wyższość musieliśmy uznać zarówno w fazie grupowej jak i w samym finale. W rezultacie zasłużenie zajęliśmy tego dnia drugie miejsce i tym samym nasi młodzi piłkarze zostali wicemistrzami śląska w futsalu. Brakło w kluczowych momentach chłodnej głowy ale mimo to jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej walki oraz poprawy gry którą było widać w grze naszych podopiecznych. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Dawid Gąsior. Gratulacje! Na trybunach wspaniałą atmosferę stworzyli bezkonkurencyjni rodzice naszych "Gwiazd".

Wystąpiliśmy w składzie: Gąsior, Schiwon, Gaczyński, Przyłóg, Piperek, Zieliński, Litwiński, Baranowicz, Klisowski, Łuszczek, Jędrzejczak, Fojcik.

Szczegółowe wyniki:


 

Mistrzostwa Śląska w futsalu po raz pierwszy zostaną rozegrane w kategorii rocznika 2010. Turniej odbędzie się w Gliwicach i będzie zakończeniem cyklu imprez mistrzowskich organizowanych przez Wydział Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Oczywiście liczymy na dobry występ naszych młodych zawodników. Dla naszej drużyny będzie to debiut w imprezie futsalowej. Ciekawostką jest fakt, że właśnie zespół rocznika 2010 Gwiazdy otrzymał także zaproszenie do udziału w turnieju futsalowym na Węgrzech! Decyzja o wyjeździe zostanie podjęta po konsultacji z trenerami i rodzicami.

 

Rocznik 2010 - Sportowa niedziela...

poniedziałek, 21 styczeń 2019 21:37

Udany dzień całej naszej załogi.

W niedzielę rozegraliśmy co roczny turniej z cyklu Gwiazda Cup, który w tym roku jest dla wszystkich sympatyków naszego stowarzyszenia i nie tylko szczególną edycją. W turnieju rywalizowało 10 drużyn z rocznika 2010. W grupie A znalazły się zespoły: Gwiazda II Ruda Śląska, Stadion Śląski Chorzów, LKS Mizerów, GLKS Wilkowice, Olimpia Piekary Śląskie. Natomiast w grupie B walczyły drużyny: Gwiazda I Ruda Śląska, APN Knurów, KS Świerklany, KS 94 Rachowice, Orlik Ruda Śląska. Była to dla naszego całego zespołu udana niedziela mimo że na ostatniej prostej Gwieździe II zabrakło troszeczkę szczęścia i dlatego zasłużenie złote medale trafiły do drużyny z Chorzowa która zachowała więcej zimnej krwi. "Gwiazdeczki" rywalizujące w grupie B zajęły dopiero IX miejsce co nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Wynik był sprawą drugorzędną a w zespole tym była bardzo duża rotacja zawodników i każdy z obecnych dostał swoją szansę. 
Tym samym zakończyliśmy turniej w którym poziom był dość wysoki, a z postawy naszych drużyn jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie brakowało emocji, walki, ładnych akcji, pięknych bramek oraz tego co najważniejsze była dobra zabawa. Na szczególne wyróżnienie swoją postawą zasłużyli: Grzegorz Janus który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, Dawid Gąsior, Bartłomiej Klisowski, Szymon Zieliński oraz najlepsza ekipa rodziców której wszyscy wspólnie dziękujemy za organizacje, pomoc oraz nieustanny doping!


Gwiazda I Ruda Śląska: Schiwon, Sojda, Jędrzejczak, Litwiński, Zieliński, Kopel, Robełek, Matan, Czerwonka, Łuszczek, Perdyła, 
Gwiazda II Ruda Śląska: Gąsior, Janus, Przyłóg, Piperek, Fojcik, Baranowicz, Klisowski, Miler, Pawlikowski, Gaczyński.


Szczegółowe wyniki w rozwinięciu

 

 

Rocznik 2010 - Pierwsza runda za nami...

sobota, 12 styczeń 2019 20:53

Pierwsza runda za nami.

7 punktów w trzech meczach po przespanym starcie.

Pierwsza kolejka ligi zimowej organizowanej przez Millenium Gliwice za nami. Już o 8 rano rozegraliśmy pierwsze spotkanie które ostatecznie zakończyło się remisem. Po wyrównanym spotkaniu z ROW Rybnik rozegraliśmy swój drugi mecz z gospodarzami w którym zdobyliśmy komplet punktów. W ostatnim meczu nasz młode Gwiazdy zdecydowanie i wysoko pokonały KSB Lędziny. Pierwszą rundę w której rozegraliśmy trzy spotkania kończymy z dorobkiem 7 punktów.

Wyniki spotkań:

SR-S Gwiazda Ruda Śląska 2:2 ROW Rybnik

0:1 - ROW Rybnik,
1:1 - Janus (Przyłóg),
1:2 - ROW Rybnik,
2:2 - Gaczyński (Janus).

Millenium Gliwice 2:3 SR-S Gwiazda Ruda Śląska

1:0 - Millenium Gliwice,
1:1 - Janus,
2:1 - Millenium Gliwice,
2:2 - Gaczyński (Przyłóg),
2:3 - Piperek (Przyłóg).

SR-S Gwiazda Ruda Śląska 9:0 KSB Lędziny

1:0 - Przyłóg (Janus),
2:0 - Piperek (Baranowicz),
3:0 - Jędrzejczak (Przyłóg),
4:0 - Jędrzejczak (Przyłóg),
5:0 - Gaczyński (Fojcik),
6:0 - Janus (Fojcik),
7:0 - Janus (Gaczyński),
8:0 - Jędrzejczak (Baranowicz),
9:0 - Przyłóg.

 

Liga zimowa...

piątek, 11 styczeń 2019 20:34

Liga zimowa.

Pierwsze mecze juz w sobotę 12 stycznia.

Zapytaliśmy się do ligi zimowej której organizatorem jest Millenium Gliwice. Mecze rozgrywane będą pod namiotem na sztucznej nawierzchni w Gliwicach. Liga zostanie rozegrana w trzech terminach 12.01, 09.02 oraz 02.03. W sumie rozegramy dziesięć spotkań, a każde z nich będzie trwało 25 minut. W pierwszy weekend rozegramy mecze z drużynami: ROW Rybnik, UKS Millenium oraz LSB Lędziny. Na relację z tego wydarzenia zapraszamy na nasz kanał youtube: https://www.youtube.com/channel/UC__-cyvEyb7fvBA6_7X8DsA

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN