Rocznik 2010

Koniec sezonu w lidze Żaków...
wtorek, 19 czerwiec 2018 20:37

W niedziele spotkaliśmy się po raz ostatni w tym sezonie na lidze Żaków. Niestety tego dnia każda z drużyn biorąca udział w zakończeniu rozegrała zaledwie dwa mecze po 15 minut. Cały sezon można zaliczyć do bardzo udanych w 41 rozegranych meczach zanotowaliśmy: 38 zwycięstw, 1 remis oraz 2 porażki, a najbardziej cieszy rozwój zawodników oraz sama gra, która cieszy oko. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Kamil Fojcik - gratulacje! 
Zagraliśmy w składzie: Schiwon, Miler, Gąsior, Janus, Gaczyński, Kopel, Fojcik, Przyłóg, Robełek, Bojanek, Perdyła, Jędrzejczak.

SR-S Gwiazda Ruda Śląska : Wyzwolenie Chorzów

1:0 Gaczyński (Janus)
2:0 Janus (Gaczyński)
3:0 Robełek (Bojanek)
3:1 Wyzwolenie Chorzów


SR-S Gwiazda Ruda Śląska : Gieksa III

0:1 Gieksa
1:1 Gaczyński 
2:1 Robełek 
2:2 Gieksa

Turniej finałowy ligi Żaków...
piątek, 15 czerwiec 2018 22:17

W niedziele zbiórka o godzinie: 11:00 na boisku Grunwaldu.
Zabieramy żółte stroje i niebieski getry.

Skład: Schiwon, Sojda, Miler, Gąsior, Robełek, Przyłóg, Perdyła, Łuszczek, Kopel, Klisowski, Jędrzejczak, Janus, Jaśniok, Hemlecki, Fojcik, Gaczyński, Bojanek.

Zapisy na gadżety...
środa, 13 czerwiec 2018 18:54

Tata Tomka Milera - Wojtek zbiera zapisy na zdjęcia, gazety oraz gadżety ze zdjęciami wykonanymi dla dziennika zachodniego. Chętnych zachęcamy do zakupu. Zapisać można się na treningu oraz na naszej grupie na facebooku.

Gazeta "Dziennik Zachodni" - 3,50zł
Zdjęcie poważne oraz zdjęcie na luzie - 15zł
Fotokubek - 25zł

Komplet (Kubek + zdjęcie poważne oraz zdjęcie na luzie) - 30zł

Oficjalne zakończenie sezonu 2017/2018...

środa, 13 czerwiec 2018 18:49

W piątek 22 czerwca wszystkich zawodników i rodziców zapraszamy na piknik z okazji zakończenia i podsumowania sezonu 2017/2018. Impreza odbędzie się w Parku Strzelnica przed Restauracją Parkowa. Zapraszamy na godzinę 17.00 - jak zwykle zaplanowaliśmy kilka niespodzianek - zwłaszcza kierowanych do najmłodszych, ale nie zabraknie także rywalizacji sportowej. Na boisku orlik w Bielszowicach zagrają ekipy rodziców Gwiazdy, SMS i Orlika oraz zespół trenerów wszystkich trzech klubów. Rodziców chętnych do gry w miniturnieju prosimy o zabrania swojego sprzętu sportowego. Czynny będzie plac zabaw i dmuchańce. Przewidziane jest także uroczyste podsumowanie i prezentacja wszystkich zespołów. Po raz drugi będzie to wspólne zakończenie dla Szkoły Mistrzostwa Sportowego , SRS Orlik Ruda i SRS Gwiazda Ruda Śląska. 

Zapisy u trenera Daniela do 15 czerwca - koszt bonu 12,00 zł na osobę (napój plus kiełbaska/ryba). 
Zapraszamy wszystkich na podsumowanie sezonu.

Zakończenie Ligi MOSiR...

środa, 13 czerwiec 2018 18:44

8.06.2018r rozegraliśmy turniej zakończeniowy ligi Mosir. Turniej rozegrany został na orliku, przy ulicy Hallera (Nowy Bytom). Nasz zespół rywalizował z zawodnikami o rok, a nawet dwa lata starszymi. Gra mogła się podobać, zwłaszcza gra obronna i postawa bramkarzy. Niestety musimy popracować jeszcze nad skutecznością bo okazji mieliśmy sporo. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Bartłomiej Gaczyński - Gratulujemy! 

 
Gwiazda 0:0 SMS Ruda Śląska 
 
Gwiazda 1:0 Slavia Ruda Śląska 
1:0 - Łuszczek (Gaczyński)
 
Gwiazda 4:0 Urania Ruda Śląska 
1:0 - Robełek (Janus)
2:0 - Janus 
3:0 - Robełek (Gaczyński)
4:0 - Robełek (Kopel)
 
Gwiazda 0:2 Wawel Wirek
0:1 - Wawel Wirek
0:2 - Wawel Wirek
 
Gwiazda 2:0 Orlik Ruda Śląska 
1:0 - Kopel (Gaczyński)
2:0 - Janus 
 

W niedziele byliśmy również organizatorem kolejnego turnieju w ramach ligi Żaków. Niestety rozegraliśmy tylko sparing z drużyną Józefki Chorzów, ponieważ drużyny Orlika Ruda Śląska oraz AKSu Mikołów nie stawiły się na boisku. Dla naszej drużyny był to bez wątpienia bardzo korzystny mecz z którego chłopcy na pewno wyciągnąć kilka wniosków. Wystąpiliśmy w składzie: Sojda, Schiwon, Piperek, Janus, Gaczyński, Przyłóg, Robełek, Łuszczek, Kopel, Józefiok, Klisowski.

SR -S Gwiazda Ruda Śląska: Józefka Chorzów

czytaj dalej

 

 

 

 

 

"Rudzki puchar Orlika"...

środa, 30 maj 2018 09:37

W niedziele odbył się turniej "Rudzki puchar Orlika" w którym ostatecznie udział wzięło 7 drużyn. Tego dnia na boisku rywalizowali zawodnicy oraz zawodniczki z rocznika 2011. Mecze były rozgrywane w systemie "funino" gdzie grano bez bramkarzy a na boisku przebywało pięciu zawodników którzy bronili oraz atakowali na dwie małe bramki. Wystąpiliśmy w składzie: T. Miler, Gąsior, Perdyła, Hemlecki, Fojcik, Jędrzejczak, Jaśniok oraz zawodnik z rocznika 2012 M. Miler który bardzo dobrze radził sobie ze starszymi kolegami. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybrany został Karol Perdyła. Między meczami każdy zawodnik wziął udział w przynajmniej jednej z trzech odbywających się pod okiem sędziów konkurencji. W celności gdzie zadaniem było trafienie z wyznaczonej odległości do jednej z dwóch bramek najlepszy okazał się zawodnik naszej drużyny Szymon Jędrzejczak. Ten sam zawodnik również  został niepokonany podczas mini turnieju 1na1. Szymon zajął ex aequo pierwsze miejsce z zawodnikiem Orlika. W trzeciej konkurencji polegającej na zwrotach z piłką równych sobie nie miała młoda piłkarka jednej z drużyn.

 

 

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN