Rocznik 2011

Torby sportowe
środa, 04 lipiec 2018 19:36

Drodzy rodzice. Zakupiliśmy już torby sportowe dla naszych dzieci. Na dniach zlecimy wykonanie nadruków dlatego prosimy o wysłanie wiadomości do p.Kostyra z informacją o treści nadruku. W razie braku takiej informacji do piątku 06.07. na torbie zostaną wydrukowane inicjały dziecka. Inne opcje to np. J.Nowak 10; J.N.10; Nowak 10; Nowak. Koszt: 8-15 zł.

INFORMACJE BIEŻĄCE
środa, 20 czerwiec 2018 20:12

Informacje dotyczące zakończenia sezonu.

1. Spotykamy się w piątek (22.06) o godzinie 17 w restauracji ZAJAZD PARKOWA ul. Sportowców 29 (Bielszowice)

2. Nasze pociechy przychodzą ubrane w strojach Gwiazdy (koszulki NIEBIESKIE)

3. Ojcowie chętni do gry w piłkę zabierają strój na zmianę:)

Info dotyczące zakupu toreb sportowych.

W tym tygodniu składamy zamówienie na zakup toreb sportowych (firmy Adidas) dla naszych dzieci. Koszt takiej torby w sklepie wynosi 189 zł. za sztukę. Przy zamówieniu większej ilości przysługuje nam rabat, po którym cena wyniesie 135 zł. (płatność zostanie pokryta ze środków zebranych podczas turnieju, którego byliśmy organizatorem). Dodatkowo można zamówić nadruk w cenie ok 8-10 zł.( np. Imię N.10; 10 Imię N.; Imię Nazwisko itp.). Sugestie dotyczące nadruku prosimy kierować do p.Kostyra lub p.Kempa.

Rocznik 2011 - Turniej w Bieruniu
piątek, 15 czerwiec 2018 12:11

W niedzielę 10.06 pojechaliśmy na turniej Fifa World Cup Bieruń 2018. Zawody były mini symulacją zbliżających się Mistrzostw Świata w Rosji. Przed zmaganiami naszych pociech każda z drużyn wzięła udział w losowaniu reprezentacji. Jako Kolumbia w pierwszej fazie rozgrywek trafiliśmy do grupy C z Polską, Senegalem i Japonią. W drugiej fazie zmierzyliśmy się z Hiszpanią, Senegalem oraz Meksykiem. Mecze były rozgrywane równocześnie na trzech boiskach dlatego zawody przebiegały sprawnie i szybko.
Udaje nam się wygrać tylko jedno spotkanie, ale oprócz meczu z Hiszpanią z każdym rywalem gramy jak równy z równym. Odczuwaliśmy brak naszego podstawowego bramkarza Eryka Franosza. Popełnialiśmy dużo błędów w obronie co przełożyło się na ilość straconych bramek. Z drugiej strony nasza gra w ofensywie mogła się podobać. Przeprowadziliśmy klika naprawdę składnych akcji, często staraliśmy się grać piłką. Zawodnicy Gwiazdy 2011 przyzwyczaili już nas, że mimo niekorzystnego wyniku nie poddają się, tylko walczą o każdy centymetr boiska i nie ma dla nich straconych piłek. Wielkie brawa i gratulację dla zawodników za walkę i zaangażowanie w każdym meczu. Poniżej komplet wyników oraz strzelcy:

1 FAZA

KOLUMBIA 11-4 POLSKA (Kostyra 3, Kempa 2, Radzik 2, Dyrda, Lila 3)

KOLUMBIA 2-7 JAPONIA (Saternus, Kempa)

KOLUMBIA 4-4 SENEGAL (Witała, Kempa, Lila, Zając)

2 FAZA

KOLUMBIA 6-8 MEKSYK (Kempa, Saternus 2, Zając 2, Witała)

KOLUMBIA 4-12 HISZPANIA (Witała, Saternus 3)

KOLUMBIA 4-9 SENEGAL (Saternus 2, Kempa 2)

Informacja dla rodziców

wtorek, 12 czerwiec 2018 20:41

Drodzy rodzice. Planujemy zakup toreb sportowych (firmy Adidas) dla naszych pociech. Każda będzie z nadrukiem (imię i nazwisko). Koszty nabycia pokryjemy z pieniędzy zebranych podczas turnieju, którego byliśmy organizatorami. Osoby, które nie pomogły w żaden sposób (tj. fanty, pomoc podczas zawodów w prowadzeniu bufetu itp.) mogą osobno zapłacić za taką torbę. Jeżeli macie państwo inne pomysły, zastrzeżenia lub pytania proszę o podejście na najbliższych treningach do p.Kostyra lub p.Kempa. Zdjęcie torby będzie dostępne na naszej grupie na facebooku.   

Turniej w Bieruniu- info

piątek, 08 czerwiec 2018 19:02

Informacja dla osób, które jadą na turniej do Bierunia. Spotykamy się na miejscu najpóźniej o 8:30. Adres ul. Warszawska 270. Zabieramy oba komplety strojów. W razie nie sprzyjającej aury turniej zostanie rozegrany w hali, dlatego proszę zabrać dzieciom buty na trawę i halówki.

 

Rocznik 2011 - Zakończenie Deichmanna

wtorek, 05 czerwiec 2018 20:19

W niedzielę 3 czerwca na zakończenie rozgrywek Deichmann zagraliśmy z Australią i Chorwacją. Początek pierwszego meczu jest dla nas znakomity. Szybko strzelamy bramkę i wydaje się, że kwestią czasu są następne gole dla naszej drużyny. Jednak z minuty na minutę powiększa się przewaga przeciwnika i przegrywamy 8-1. Drugi mecz jest już bardziej wyrównany, ale również musimy uznać wyższość rywala. Przegrywamy 5-2. W tym miejscu warto napisać o postawie jedynej dziewczyny występującej w naszym roczniku. Były momenty, że Lilianie Margiecok czterech rywali nie potrafiło odebrać piłki. Po tych spotkaniach zakończyła się przygoda Gwiazdy 2011 na boiskach w Mysłowicach. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale. Dodatkowo Bartosz Kostyra, Szymon Zając i Tymoteusz Kempa otrzymali statuetki dla najlepszego strzelca (strzelcy bramek w kolejkach 2,3 i 4) oraz Eryk Franosz dla najlepszego bramkarza. Udział w tych rozgrywkach możemy ocenić bardzo pozytywnie. Nasza drużyna zdobywała doświadczenie w grze na naturalnej nawierzchni. Widać jak wielkie postępy poczynił każdy zawodnik. Gratulacje i wielkie brawa dla naszych pociech. JESTEŚMY Z WAS DUMNI.

PORTUGALIA 1-8 AUSTRALIA (Kempa)

CHORWACJA 5-2 PORTUGALIA (Saternus, Lila)

Turniej w Bireuniu

niedziela, 03 czerwiec 2018 19:52

W niedzielę 10 czerwca nasza drużyna rozegra turniej w Bieruniu. Możemy zgłosić maksymalnie 10 zawodników.  Gdyby chętnych do wyjazdu było więcej to skład wybierze trener Arek. Zapisy prowadzi p.Kempa na treningach.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN