Rocznik 2011

Dzisiaj oficjalnie zakończyliśmy zmagania w Lidze Żaków turniejem na boisku bocznym Stadionu Śląskiego.

Dwa zwycięstwa i jeden remis to bilans naszych dzisiejszych zmagań z Orłem Mokre, AKSem Mikołów oraz Śląskiem Świętochłowice. Dzieci dobrze zaprezentowały sie na boisku i najbardziej cieszy nas fakt, że z meczu na mecz jest widoczny progres!

 

Dziekujemy wszystkim za ten owocny sezon i życzymy udanych urlopów! 

Wspólne wyjście na mecz!
wtorek, 04 czerwiec 2019 21:36

Wczoraj nasi podopieczni z roczników 2009 i 2011 mieli okazję oglądać mecz Mistrzostw Świata u-20 z wysokości trybun! 

Świetna atmosfera i wspaniałe przeżycie na pewno na dlugo pozostanie w pamięci naszych młodych piłkarzy!

Zespół Gwiazdy rocznika 2011 dzisiejszego dnia swoje mecze w lidze Żaków rozgrywał w Siemianowicach Śląskich, gdzie organizatorem był APN Katowice.

Naszej drużynie przyszło zmierzyć się z zespołem reprezentującym Mysłowice w którym odniesliśmy przekonujące zwycięstwo oraz z APN Katowice i APN Champions gdzie zaznaliśmy gorycz porażki. Pomimo iż nie wygraliśmy wszystkich meczy Trenerzy mogą być zadowoleni z zaangażowania zespołu jak i z akcji jakie kreowali młodzi Gwiazdorzy.

Drużynę Reprezentowali: Franosz, Gnutek Kostyra, Margiecok, Saternus, Lorens, Dyrda, Głąbik

 

Rocznik 2011 - Liga Żaków

poniedziałek, 20 maj 2019 12:37

Wczorajsza Liga Żaków była bardzo udana pod każdym względem. Dzieci rywalizowały przy pięknej pogodzie z GKSem Katowice i RedBoxem. Oba mecze były bardzo wyrównane i dostarczyły wielu emocji!. Turniej, którego bylismy gospodarzem przyniosl nam kolejne cenne doświadczenie! 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie na boisku jak i poza nim!

 

Rocznik 2011 - Liga Żaków

czwartek, 16 maj 2019 20:12

Wczorajszego dnia zespół Gwiazdy rocznika 2011 swoje mecze w Lidze Żaków rozgrywał na boisku ze sztuczna nawierzchnią w Katowicach. W turnieju udział brały 4 zespoły. Tego dnia mogliśmy zaznać smak zwycięstwa i porażki. Cieszyć może fakt iż poziom był bardzo wysoki, a my jako zespół zbieramy kolejne doświadczenie. Największe emocje nasza drużyna zapewniła kibicom w meczu z GKS Katowice wygrywając 4:3. Zespół reprezentowali: Franosz, Witała, Ryszka, Widuch, Głąbik, Szołtysik, Langdon, Saterus, Kempa, Kostyra?

 

Czwartkowy trening naszej drużyny rocznika 2011 odbył się w nietypowym miejscu - zajęcia odbyły się w Komnacie Solnej w... Halembie. Skorzystaliśmy z zaproszenia właściciela firmy Pana Grzegorza Franosza. Komnata solna robi niezapomniane wrażenie - dzięki cegłom solnym z pakistańskiej soli kamiennej, specjalnym urządzeniom oraz baśniowym wnętrzom. W Komnacie Solnej panuje specyficzny mikroklimat, który korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne. Nasi zawodnicy uczestniczyli w specjalnej sesji w której m.in. uczyli się prawidłowego oddychania.

Polecamy i zapraszamy do skorzystania z oferty Komnaty Solnej - http://komnatasolna.pl/

Dla naszych zawodników na pewno nie była to ostatnia wizyta w tym wyjątkowym miejscu.

Wyjazd do Energylandii!

niedziela, 05 maj 2019 20:02

Przypominamy o organizowanym wyjeździe do Energylandii! 

Termin 24.05

Calkowity koszt:

dzieci 30zł,

dorośli 109zł,

dzieci, które nie są członkiem klubu 50zł 

 

Zapisy do 12.05 u trenerów i kierowników.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN