Rocznik 2011

Rocznik 2011 - zapraszamy na piątkowy trening
wtorek, 20 sierpień 2019 22:41

Kolejny trening rocznika 2011 odbędzie sie w najbliższy piątek o godzinie 16:00 na boisku ze sztuczną murawą przy szkole podstawowej nr 24 przy ul. Lexa w Halembie. Zapraszamy wszystkich chetnych!

Rocznik 2011 wznowił treningi!
wtorek, 06 sierpień 2019 20:30

Deszczowy początek piłkarskich zmagań.

Nasi podopieczni z rocznika 2011 brali dzisiaj udział w pierwszych zajęciach treningowych po wakacyjnej przerwie.

Nawet ulewny deszcz nie odstraszyl naszych podopiecznych, którzy dzielnie stawiali czoła treningowym zadaniom. Wszyscy zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzach wracali do domu nie mogąc sie doczekać kolejnego treningu! 

Zapraszamy wszystkich chetnych z rocznika 2011 na treningi! Więcej informacji u trenera Mateusza Nowickiego i trenera Arka Spiolka, których numery tel. znajdują się w zakladce "kotakt" na naszej stronie.

Dzisiaj oficjalnie zakończyliśmy zmagania w Lidze Żaków turniejem na boisku bocznym Stadionu Śląskiego.

Dwa zwycięstwa i jeden remis to bilans naszych dzisiejszych zmagań z Orłem Mokre, AKSem Mikołów oraz Śląskiem Świętochłowice. Dzieci dobrze zaprezentowały sie na boisku i najbardziej cieszy nas fakt, że z meczu na mecz jest widoczny progres!

 

Dziekujemy wszystkim za ten owocny sezon i życzymy udanych urlopów! 

Wspólne wyjście na mecz!

wtorek, 04 czerwiec 2019 21:36

Wczoraj nasi podopieczni z roczników 2009 i 2011 mieli okazję oglądać mecz Mistrzostw Świata u-20 z wysokości trybun! 

Świetna atmosfera i wspaniałe przeżycie na pewno na dlugo pozostanie w pamięci naszych młodych piłkarzy!

 

Zespół Gwiazdy rocznika 2011 dzisiejszego dnia swoje mecze w lidze Żaków rozgrywał w Siemianowicach Śląskich, gdzie organizatorem był APN Katowice.

Naszej drużynie przyszło zmierzyć się z zespołem reprezentującym Mysłowice w którym odniesliśmy przekonujące zwycięstwo oraz z APN Katowice i APN Champions gdzie zaznaliśmy gorycz porażki. Pomimo iż nie wygraliśmy wszystkich meczy Trenerzy mogą być zadowoleni z zaangażowania zespołu jak i z akcji jakie kreowali młodzi Gwiazdorzy.

Drużynę Reprezentowali: Franosz, Gnutek Kostyra, Margiecok, Saternus, Lorens, Dyrda, Głąbik

 

Rocznik 2011 - Liga Żaków

poniedziałek, 20 maj 2019 12:37

Wczorajsza Liga Żaków była bardzo udana pod każdym względem. Dzieci rywalizowały przy pięknej pogodzie z GKSem Katowice i RedBoxem. Oba mecze były bardzo wyrównane i dostarczyły wielu emocji!. Turniej, którego bylismy gospodarzem przyniosl nam kolejne cenne doświadczenie! 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie na boisku jak i poza nim!

 

Rocznik 2011 - Liga Żaków

czwartek, 16 maj 2019 20:12

Wczorajszego dnia zespół Gwiazdy rocznika 2011 swoje mecze w Lidze Żaków rozgrywał na boisku ze sztuczna nawierzchnią w Katowicach. W turnieju udział brały 4 zespoły. Tego dnia mogliśmy zaznać smak zwycięstwa i porażki. Cieszyć może fakt iż poziom był bardzo wysoki, a my jako zespół zbieramy kolejne doświadczenie. Największe emocje nasza drużyna zapewniła kibicom w meczu z GKS Katowice wygrywając 4:3. Zespół reprezentowali: Franosz, Witała, Ryszka, Widuch, Głąbik, Szołtysik, Langdon, Saterus, Kempa, Kostyra?

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN