Rocznik 2011

Rocznik 2011 - Liga Żaków
czwartek, 16 maj 2019 20:12

Wczorajszego dnia zespół Gwiazdy rocznika 2011 swoje mecze w Lidze Żaków rozgrywał na boisku ze sztuczna nawierzchnią w Katowicach. W turnieju udział brały 4 zespoły. Tego dnia mogliśmy zaznać smak zwycięstwa i porażki. Cieszyć może fakt iż poziom był bardzo wysoki, a my jako zespół zbieramy kolejne doświadczenie. Największe emocje nasza drużyna zapewniła kibicom w meczu z GKS Katowice wygrywając 4:3. Zespół reprezentowali: Franosz, Witała, Ryszka, Widuch, Głąbik, Szołtysik, Langdon, Saterus, Kempa, Kostyra?

Czwartkowy trening naszej drużyny rocznika 2011 odbył się w nietypowym miejscu - zajęcia odbyły się w Komnacie Solnej w... Halembie. Skorzystaliśmy z zaproszenia właściciela firmy Pana Grzegorza Franosza. Komnata solna robi niezapomniane wrażenie - dzięki cegłom solnym z pakistańskiej soli kamiennej, specjalnym urządzeniom oraz baśniowym wnętrzom. W Komnacie Solnej panuje specyficzny mikroklimat, który korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne. Nasi zawodnicy uczestniczyli w specjalnej sesji w której m.in. uczyli się prawidłowego oddychania.

Polecamy i zapraszamy do skorzystania z oferty Komnaty Solnej - http://komnatasolna.pl/

Dla naszych zawodników na pewno nie była to ostatnia wizyta w tym wyjątkowym miejscu.

Wyjazd do Energylandii!
niedziela, 05 maj 2019 20:02

Przypominamy o organizowanym wyjeździe do Energylandii! 

Termin 24.05

Calkowity koszt:

dzieci 30zł,

dorośli 109zł,

dzieci, które nie są członkiem klubu 50zł 

 

Zapisy do 12.05 u trenerów i kierowników.

 

Niedzielne popołudnie pod względem Ligi Żaków rocznika 2011 stało pod dużym znakiem zapytania. Jednak deszczowa pogoda nie pokrzyżowała ostatecznie planów i mecze zostały rozegrany na pięknej naturalnej murawie. Nasza drużyna w tym dniu rozegrała trzy spotkania, w których nie brakowało emocji. Pierwszy mecz potoczył się po myśli młodych zawodników Gwiazdy i tym samym po spotkaniu mogliśmy cieszyć się z wygranej. W drugim meczu przeciwnikiem naszym był AKS Mikołów, spotkanie te zakończyło się podziałem punktów. Ostatni mecz jaki rozgrywaliśmy z gospodarzami ligi żaków mógł mieć tylko jeden finał, wygrywając i remisując nadszedł czas na porażkę i w tym dniu mogliśmy się cieszyć mieć nie dosyt i wyciągnąć wnioski. Jednak warto dodać iż ostatni mecz pod względem gry wyglądał najlepiej, a drużyna Mokrego reprezentował w tym dniu bardzo wysoki poziom we wszystkich meczach.

 

W końcu po zimowej przerwie zainaugurowaliśmy wiosenną rundę Ligi Żaków! 

W sobotni poranek gościł nas Orlik Ruda Śląska, oprócz gospodarzy naszym przeciwnikiem tego dnia był również AKS Mikołów. 

Ku radosci zgromadzonych kibiców wszystkie mecze obfitowały w bramki, a co za tym idzie liczne emocje! Nasza drużyna wykazała się walecznością oraz pokazała, że ciągle robi postępy. Zdobywaliśmy bramki po indywidualnych akcjach, jak i również po tych złożonych z kilku podań.

Kolejne  cenne doświadczenie za nami!

 

Zapraszamy na testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej. Przypominamy, że te są warunkiem do przyjęcia do szkoły. Na testy zabieramy własny sprzęt sportowy. Przypominamy, że ogłaszamy zapisy m.in. do klas I - III o profilu akrobatyka sportowa i piłka nożna. Zawodników Gwiazdy informujemy, że w klasach I-III uczniowie SMS zachowują dotychczasową przynależność, czyli pozostają zawodnikami Gwiazdy. W przypadku pytań prosimy o kontakt 504 197 289.

Ogłaszamy też nabory uzupełniające do pozostałych klas.

Szczegółowe terminy na plakacie.

 

Już po raz XVI odbywał się doroczny cykl turniejów halowych dla dzieci pod nazwą Gwiazda Cup. Od początku roku w każdą niedzielę odbywały się turnieje dla poszczególnych roczników. Dzisiaj cykl zakończyła rywalizacja rocznika 2011. Turniej zakończył się wygraną SMS ŻAPN Żywiec, która w finale pokonała LKS Mizerów. Trzecie miejsce wywalczył Beskid Gilowice-Rychwałd. Zespoły Gwiazdy zakończyły rywalizacją na miejscu 6 i 10.

Specjalne podziękowania kierujemy dla rodziców rocznika 2011 za pomoc w organizacji turnieju - tym bardziej że większość osób uczestniczyła w dorocznym Balu Gwiazdy.

Komplet wyników w rozwinięciu.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN