Poznajmy się

Dzisiaj przedstawiamy Państwu Oliwiera, zawodnika z rocznika 2011, który na każdym treningu stara się ze wszystkich sił, żeby zostać piłkarzem. Póki co, Oli najbardziej zasłynął unikatową "cieszynką" po zdobyciu swojej pierwszej bramki!

Poczytajmy więc co sam zawodnik ma nam do powiedzenia: Nazywam się Oliwier Kigler urodziłem się w styczniu 2011 roku. Od małego uwielbiam grać w piłkę i w sierpniu moja mama stwierdziła, że zapisze mnie do klubu piłkarskiego. Zaczęła szukać i w końcu znalazła klub Gwiazda Ruda Śląska. Po pierwszej wizycie na treningu tak mi się spodobało, że nie chciałem już iść do innej drużyny. Gram z numerem 5, jestem w klubie od września 2018 roku. Lubie pozycje napastnika, bo właśnie mój ulubiony piłkarz, a wręcz idol, Robert Lewandowski jest napastnikiem, chciałbym w przyszłości grac tak jak on. W piłce nożnej lubię strzelać celne bramki, nawet na jednym meczu udało mi się to zrealizować chociaż do
końca sam w to nie wierzyłem! Na treningach chciałbym bardziej potrenować strzelanie bramek, aby być tak dobry jak mój ulubiony piłkarz. Moje najmocniejsze strony to grac tak aby wygrać, chociaż zdarzają się również złe chwile i kryzysy. Po za treningami lubię jeździć na rowerze oraz grac w gry na komputerze. Zajęcia w Gwieździe poleciłbym ze względu na wspaniałego trenera Arka oraz na miłych kolegów, i jedną koleżankę.. Jest naprawdę super!

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN