Poznajmy się

Kolejnym zawodnikiem, którego chcemy Państwu przedstawić jest Maciej Gnutek. Sympatyczny chłopak z rocznika 2011, charakteryzuje się dużym zaangażowaniem oraz rozumieniem gry. Szybko się uczy, co daje nadzieję, że niebawem jeszcze nieraz o Maćku usłyszymy!
Przeczytajmy co sam zainteresowany ma o sobie do powiedzenia:

Siema. Jestem Maciek Gnutek, rocznik 2011.
Gram z numerem....44.
W Gwieździe jestem od... no właśnie... od maja tego roku, bo wtedy na treningu mojego starszego brata (rocznik 2007) przygarnęła mnie do grupy Trenerka Ala. I tak się wkręciłem;-).
Od sierpnia jestem w mojej drużynie - 2011.
Ulubiona pozycja - obrona. W końcu, ktoś musi Erykowi pomóc ;-), a mnie to "pasi". Ulubiony zawodnik - nie mam jeszcze takiego... Podpatruję brata i chcę mu dorównać, sorry, być lepszym. W piłce najbardziej lubię... wygrane mecze! Te w lidze żaków i te na treningu, lubię jak piłka wpada do bramki przeciwnika! Na treningu najbardziej chcę trenować prowadzenie piłki i zwody. No i... strzelanie goli:-)
Moją najmocniejszą stroną jest chyba szybkość. Potem wślizgi. Reszty jeszcze nie odkryłem.
Poza piłką lubię grać na "pleju", potem grać na "pleju", a potem grać na "pleju". A i jeszcze lubię pizzę :-). Polecam Gwiazdę, bo są fajni koledzy i fajne treningi. Trener Arek nie traktuje nas jak dzieci tylko tak na serio, na poważnie.
Dużo od nas wymaga, ale ogólnie to jest SPOKO gość.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN