Poznajmy się

Mamy przyjemność Państwu przedstawić kolejnego młodego zawodnika z rocznika 2011! Mateusz Głąbik jest bardzo sympatycznym i ciągle uśmiechniętym chłopcem, który robi ciągłe postępy na treningach!

Co sam Mati ma do powiedzenia? Poczytajmy:

Cześć! Nazywam się Mateusz Głąbik. W Gwieździe Ruda Śląska gram z numerem 4. Jak tu trafiłem? Bez przygód i jakichś fantastycznych historii, tak po prostu pod koniec roku 2017 tata mnie zapisał i jestem. Czy chciałem? Bardzo chciałem grać. Czy wiedziałem czy w tym klubie? Nie, nie wiedziałem, ale odkąd poznałem trenera Arka sprawa była jasna, nigdzie się stąd nie ruszam! Najchętniej gram jako rozgrywający, a moim ulubionym zawodnikiem jest Luka Modric.
W piłce nożnej najbardziej lubię zwody i strzały na bramkę. Najwięcej muszę pracować nad silnym strzałem na bramkę. Najmocniejszą moją cechą są kiwki i podania. Oprócz piłki lubię też jazdę na rowerze, na nartach, pływanie i szachy.
Najfajniejsze na treningach są ćwiczenia, mecze, fajni koledzy i super zabawa. Wiem, że nie wszyscy będą mogli trenować z Panem Arkiem, ale sądzę, że z innymi też może być fajnie. PRZYBYWAJCIE!!!
Do zobaczenia na treningach.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN