Rocznik 2011 - Turniej "STALOK 2018"

W sobotę 24 listopada pojechaliśmy do Zabrza aby rozegrać pierwszy w tym sezonie turniej halowy „STALOK 2018”. Zawody zostały podzielone na 2 fazy. W pierwszej fazie w grupie B wygraliśmy wszystkie trzy spotkania strzelając 27 goli nie tracąc przy tym ani jednego i pewnie z pierwszego miejsca awansowaliśmy do grupy mistrzowskiej. Po tych meczach nikt się nie spodziewał, że w tym turnieju już nie wygramy. W drugiej fazie notujemy 2 porażki i 1 remis. Ostatecznie mimo rozbudzonych apetytów zajmujemy 4 miejsce. Pozostaje pewien niedosyt gdyż z każdym przeciwnikiem w grupie mistrzowskiej graliśmy jak równy z równym. Najlepszym zawodnikiem Naszej drużyny został Tymoteusz Kempa. Wielkie brawa dla Naszych zawodników za walkę i ogromne zaangażowanie w każdym spotkaniu. Barwy Gwiazdy 2011 reprezentowali: Liliana Margiecok, Kacper Kostorz, Eryk Franosz, Bartosz Kostyra, Tymoteusz Kempa, Adrian Dyrda, Maciej Gnutek. Poniżej wyniki i strzelcy:

 

I FAZA

Gwiazda 8-0 Football Academy Zabrze

(Kostyra 4, Kempa 2, Gnutek 2)

 

Gwiazda 4-0 LKS Orzeł Kozy

(Kempa 2, Kostyra, Margiecok)

 

Gwiazda 15-0 KS MOSiR Stal Zabrze

(Kempa 7, Kostyra 4, Margiecok, Gnutek, Dyrda, samobój)

 

II FAZA

Gwiazda 3-4 Orzeł Kozy

(Margiecok, Dyrda, Kempa)

 

Gwiazda 4-6 Asy Zabrze

(Kostyra 2, Kempa, Margiecok)

 

Gwiazda 2-2 Śląska Świętochłowice

(Kostyra, Kempa)

 

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN