Mikołajkowy turniej halowy

W niedzielę 09.12. na obiekcie MOSiR-u w Zabrzu rozegraliśmy kolejny turniej halowy. Podobnie jak ostatnio zawody zostały podzielone na 2 fazy. Niestety nie był to nasz dzień. W pierwszej fazie przegrywamy wszystkie mecze. Gramy ospale i popełniamy proste błędy. W fazie drugiej gra Naszej drużyny była o wiele lepsza. Mimo, że udało się wygrać tylko jedno spotkanie to w pozostałych meczach przy odrobinie szczęścia mogliśmy co najmniej zremisować. Zawodnikiem turnieju w drużynie Gwiazdy, w pełni zasłużenie, została Liliana Margiecok. Wystąpiliśmy w składzie: Widuch, Kempa, Witała, Margiecok, Franosz, Ryszka, Kostorz, Gnutek. Wielkie brawa dla Naszych zawodników. Poniżej wyniki i strzelcy.

I Faza

Gwiazda 1-2 Asy Zabrze

(Widuch)

Gwiazda 2-6 Football Academy Zabrze

(Margiecok, Kempa)

Gwiazda 1-3 Śląska Świętochłowice

(Witała)

 

II Faza

Gwiazda 2-3 MOSiR Stal Zabrze

(Kempa, Widuch)

Gwiazda 1-2 Śląsk Świętochłowice

(Witała)

Gwiazda 4-2 Polonia Łaziska

(Witała, Kempa, Widuch 2)

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN