Rocznik 2011

Zespół Gwiazdy rocznika 2011 dzisiejszego dnia swoje mecze w lidze Żaków rozgrywał w Siemianowicach Śląskich, gdzie organizatorem był APN Katowice. Naszej drużynie przyszło zmierzyć się z zespołem reprezentującym Mysłowice w którym odniesliśmy przekonujące zwycięstwo oraz z APN Katowice i APN…
Rocznik 2011 - Liga Żaków
czwartek, 16 maj 2019 20:12
Wczorajszego dnia zespół Gwiazdy rocznika 2011 swoje mecze w Lidze Żaków rozgrywał na boisku ze sztuczna nawierzchnią w Katowicach. W turnieju udział brały 4 zespoły. Tego dnia mogliśmy zaznać smak zwycięstwa i porażki. Cieszyć może fakt iż poziom był bardzo…
Czwartkowy trening naszej drużyny rocznika 2011 odbył się w nietypowym miejscu - zajęcia odbyły się w Komnacie Solnej w... Halembie. Skorzystaliśmy z zaproszenia właściciela firmy Pana Grzegorza Franosza. Komnata solna robi niezapomniane wrażenie - dzięki cegłom solnym z pakistańskiej soli…
Niedzielne popołudnie pod względem Ligi Żaków rocznika 2011 stało pod dużym znakiem zapytania. Jednak deszczowa pogoda nie pokrzyżowała ostatecznie planów i mecze zostały rozegrany na pięknej naturalnej murawie. Nasza drużyna w tym dniu rozegrała trzy spotkania, w których nie brakowało…
W końcu po zimowej przerwie zainaugurowaliśmy wiosenną rundę Ligi Żaków! W sobotni poranek gościł nas Orlik Ruda Śląska, oprócz gospodarzy naszym przeciwnikiem tego dnia był również AKS Mikołów. Ku radosci zgromadzonych kibiców wszystkie mecze obfitowały w bramki, a co za…
Zapraszamy na testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej. Przypominamy, że te są warunkiem do przyjęcia do szkoły. Na testy zabieramy własny sprzęt sportowy. Przypominamy, że ogłaszamy zapisy m.in. do klas I - III o profilu akrobatyka sportowa i…
Już po raz XVI odbywał się doroczny cykl turniejów halowych dla dzieci pod nazwą Gwiazda Cup. Od początku roku w każdą niedzielę odbywały się turnieje dla poszczególnych roczników. Dzisiaj cykl zakończyła rywalizacja rocznika 2011. Turniej zakończył się wygraną SMS ŻAPN…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN