Przygotowania do imprezy Mikołajkowej

6 grudnia w hali MOSiR w Halembie odbędzie się doroczna impreza Mikołaj na sportowo. Początek imprezy zaplanowaliśmy na 16.00 - tradycyjnie nie zabraknie konkurencji sportowo - rekreacyjnych, niespodzianek oraz ... prezentów dla grzecznych dzieci! Rodziców już prosimy o rezerwację na naszą imprezę około dwóch godzin.

Oczywiście na imprezę zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci uczęszczające na zajęcia organizowane w ramach działalności SRS Gwiazda - a więc członków szkółki piłkarskiej, grupy cheerleaderek oraz Sportowej Akademii Przedszkolaka. W tym roku impreza kierowana jest także dla uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej oraz SRS Orlik Ruda Śląska!

Dodajmy, że przy okazji imprezy Mikołajkowej chcemy wykonać zdjęcia na kalendarze klubowe - kalendarze będą podobnie jak w ubiegłym roku dedykowane do poszczególnych grup. Zamówienia będzie można składać u trenerów i opiekunów poszczególnych grup.

Uwaga zwracamy się do firm, przedsiębiorców i osób prywatnych o wsparcie naszej imprezy - prosimy o kontakt telefoniczny 504 197 289 - środki finansowe lub też słodycze w całości przeznaczymy na organizację Imprezy Mikołajkowej na sportowo, która tradycyjnie będzie jedną z największych w mieście.

Zrewanżujemy się uśmiechami naszych dzieci oraz reklamą...

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN

Reklama