Aktualności

sobota, 18 styczeń 2020 10:36

Rocznik 2009 - Obóz, obóz i po obozie...

: Arkadiusz Spiolek

Dobiegł już końca obóz rocznika 2009 w Glucholazach.

Nasi zawodnicy wrócili do domów cali i zdrowi! Mają za sobą bardzo wiele jednostek treningowych, sparingów, nocne wyjscie w góry z przewodnikiem, ognisko i wiele innych ciekawych zajęć integracyjnych.

Był to owocny czas dla naszej drużyny! W niedzielę bierzemy udział w turnieju Gwiazda Cup, na który wszystkich zapraszamy!

piątek, 17 styczeń 2020 19:53

Gwiazda Cup - II Memoriał im. Stanisława Grzywaczewskiego

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę w Hali MOSiR odbędzie się kolejny turniej w ramach tegorocznego cykl Gwiazda Cup. Rywalizować będą zespoły rocznika 2009 - turniej będzie miał charakter II Memoriału im. Stanisława Grzywaczewskiego, który przez wiele lat był trenerem i kierownikiem naszych drużyn.

W imprezie wezmą udział po raz pierwszy w historii naszego turnieju zespoły z ... Przemyśla. Także sporo kilometrów pokona zespół z niemieckiej Wittenbergii, który ponownie pojawi się w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do kibicowania młodym piłkarzom.

wtorek, 14 styczeń 2020 13:54

Rocznik 2009 - obóz Głuchołazy.

: Arkadiusz Spiolek

Rocznik 2009 od sobotniego popołudnia przebywa na obozie w Głuchołazach. Mamy za sobą 8 treningów - w tym poranne bieganie, treningi pod balonem, na naturalnym boisku, na hali, oraz m.in. trening na macie zapaśniczej, na której chłopcy mogli spróbować swoich sił w jeszcze bardziej kontaktowej formie rywalizacji; sparingi z drużyną Estates Wodzisław Śląski; gry integracyjne; niedzielne wyjscie do pięknego miejscowego kościółka i wczorajsze nocne wyjście w góry z przewodnikiem! W najbliższych dniach czekają nas jeszcze mecze kontrolne z Widzewem Łódź, Hattrickiem Nysa, Sportową Częstochową i United Rydułtowy. Oprócz tego liczne atrakcje, które będą ciekawą niespodzianką dla naszych chłopców! Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym fanpage'u na Facebooku - S-RS Gwiazda!

niedziela, 12 styczeń 2020 15:34

Ferie - plany

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W sobotę rozpoczął się tygodniowy obóz naszej drużyny rocznika 2009 w Głuchołazach. Drużyna przygotowuje się do kolejnych turniejów i spotkań pod okiem trenerów Arka Spiolka i Mateusza Nowickiego. Większość zajęć odbywać się będzie na sztucznej trawie pod balonem. W programie nie zabraknie także innych atrakcji niż treningi, chociaż znając zaangażowanie naszych chłopaków zajęcia piłkarskie zupełnie by wystarczyły. 

Z kolei rocznik 2010 podobnie jak przed rokiem będzie miał obóz dochodzeniowy pod okiem trenera Wojtka Działacha. W planie także sporo atrakcji - oprócz treningów i sparingów są także wyjścia na basen czy sale zabaw.

Pozostałe roczniki szkółki piłkarskiej Gwiazdy trenują w czasie ferii zgodnie z planem i grafikiem jak przed rozpoczęciem ferii.

piątek, 3 styczeń 2020 14:37

Rocznik 2009 - Pierwsze miejsce w Bielsku-Białej

: Arkadiusz Spiolek

Nasza drużyna rocznika 2009 brała udział dziś w turnieju halowym organizowanym przez Rekord Bielsko-Biała. Chłopcy rozkręcali się z meczu na mecz, by ostatecznie zająć pierwsze miejsce przed m.in. słowackim Namystovem i wspomnianym wczesniej Rekordem. Dodatkowo nasz zawodnik Oskar Rogosz został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju! 

wtorek, 17 grudzień 2019 15:33

Rocznik 2009 - intensywny weekend.

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Intensywny weekend na duży plus! Spowodowany faktem iż 23 zawodników Gwiazdy rocznika 2009 uczestniczyło we weekendowych potyczkach. Podobnie jak drużyna młodsza 2011, sobotni dzień spędzamy na turnieju Stalok Zabrze, natomiast dwa mecze w lidze Futsalu przypadają nam na niedziele, w których zdobywamy 6pkt strzelajac 35 bramek tracąc przy tym 2 gole.

niedziela, 8 grudzień 2019 19:35

Rocznik 2009 - 2. kolejka Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Sobotnie popołudnie spędziliśmy w Bielsku-Białej, gdzie mierzyliśmy się w Śląskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu z miejscowym Rekordem.

Jeszcze w pierwszej polowie wyszliśmy na prowadzenie 2:0 i gdy zdawało sie, że mamy mecz pod kontrolą, po chwili rozluźnienia straciliśmy dwie szybkie bramki.

Druga połowa dostarczyła nam wielu wrażeń, ale zabrakło skuteczności, by przechylić szale zwycięstwa na naszą stronę. Ostatecznie po bardzo emocjonującym meczu remisujemy 3:3.

niedziela, 24 listopad 2019 16:23

Rocznik 2009 - Zwycięstwo na "Staloku".

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Ciekawy turniej przyszło nam rozegrac w minioną sobotę, na hali MOSiR w Zabrzu, na którym rywalizowaliśmy z chlopakami z rocznika 2008. Od poczatku do końca dobrze radziliśmy sobie na boisku wygrywając wszystkie spotkania i w całym turnieju tracąc tylko 3 bramki. Dobra gra doprowadziła nas do zwycięstwa w całym turnieju, a dodatkowo Paweł Szolc został królem strzelców! Chłopakom gratulujemy sukcesu i dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie!

Strona 1 z 2
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj