Rocznik 2009 – 3 punkty i przemiana w przerwie.

Naszym kolejnym ligowym rywalem był zespół GKSu II Katowice. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, w poprzedniej rundzie tylko GKS ukradł nam punkty remisując 1:1.

W pierwszej połowie prezentowaliśmy sie bardzo słabo, było to nasze najgorsze 30 minut w tym sezonie. Brakowało nam aktywności, intensywności i opanowania. Jednak mimo wszystko nie straciliśmy bramki.

W przerwie wyjaśniliśmy sobie swoje błędy i sposoby jak ich unikać oraz poprawić naszą grę. Drużyna odpowiednio się zmotywowała i odmieniona wyszła na drugą połowę.

Kolejna część meczu odbyła się pod nasze dyktando. Chłopcy przejęli kontrolę strzelając 3 bramki i nie tracąc żadnej. Stwarzaliśmy sobie okazje do zdobycia kolejnych goli, ale zabrakło skuteczności. Cieszy nas, że chłopcy mieli okazję zdobyć nowe doświadczenie.

Do końca rozgrywek zostały 3 mecze. Najbliższy rozgrywamy na wyjeździe z kadrą powiatu mikołowskiego pod szyldem AKSu Mikołów.