Aktualności

poniedziałek, 8 marzec 2021 15:57

Rocznik 2010 - Podsumowanie weekendu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Kolajna dawka weekendowego grania za zawodnikami z rocznika 2010. W sobotę zwycięstwo na obiekcie football-on w turnieju Keeza Wawel Cup 2021 oraz niedzielne bardzo dobre i wartościowe spotkania dzięki organizatorowi MUKP Dąbrowa Górnicza. W trwającym tygodniu również zawodników czeka ciężka praca.
SR-S Gwiazda 15:0 Slavia Ruda Śląska 11'
SR-S Gwiazda 7:2 MKS Siechnice
SR-S Gwiazda 13:0 Lisek Milówka I
SR-S Gwiazda 10:2 Lisek Milówka - dziewczyny
SR-S Gwiazda 9:0 Herkules Kochanowice
SR-S Gwiazda 6:3 Skra Częstochowa
SR-S Gwiazda 1:1 Stadion Śląski
SR-S Gwiazda 1:8 MUKP Dąbrowa Górnicza
poniedziałek, 22 luty 2021 18:56

Rocznik 2010 - Sparing z Orłem Mokre

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W niedzielny poranek rozegrany został kolejny sparing tym razem rocznik 2010 goscił drużynę Orła Mokre. Po krótkim okresie w którym głównie zawodnicy rywalizowali na halach przyszedl czas na powrot na duże boisko i przypomnienie sobie celów które zostały zrealizowane głównie w bieżącym roku. W trakcie spotkania wiele aspektów taktycznych wymagało małego przypomnienia na co zostanie również zwrócona uwaga na najbliższych treningach. Dzięki posiadanej wiedzy i świadomości zawodników jakość wzrastała wraz z płynącym czasem. Już za tydzień zagramy z Gwarkiem Zabrze, Pogonią Imielin oraz Sarmacją Będzin.
SR-S Gwiazda 14:3 Orzeł Mokre
niedziela, 14 luty 2021 13:12

Rocznik 2010 - Wicemistrzowie Śląska w futsalu

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Zespół Gwiazdy Ruda Śląska wywalczył tytuł Wicemistrza Śląska w roczniku 2010.
Dzisiaj w hali MOSiR odbył się Final Four Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu z udziałem czterech najlepszych zespołów. W półfinale Gwiazda pokonała FK Akademia Pyskowice, natomiast w finale lepsi okazali się zawodnicy Promotora Zabrze.
Najlepszym zawodnikiem drużyny został Grzegorz Janus
Brawa dla całej ekipy za dobra postawę w całych rozgrywkach.
sobota, 13 luty 2021 17:01

Rocznik 2010 - W niedzielę Final Four!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W niedzielę w hali MOSiR w Halembie nasz klub będzie gospodarzem turnieju Final Four w Śląskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu.
W kategorii rocznika 2010 zagrają cztery najlepsze zespoły, które zajęły najwyższe miejsce po I rundzie rozgrywek.
O godzinie 9.00 Rekord zagra z zabrzańskim Promotorem, a o 9.45 Gwiazda rywalizować będzie z KF Akademia Pyskowice.
Następnie przegrani zagrają o miejsce 3 a zwycięzcy zmierzą się w finale rozgrywek.
Organizatorem ligi jest Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
poniedziałek, 8 luty 2021 19:08

Rocznik 2010 - Tuż za podium

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W minioną niedzielę zagraliśmy w wielkim finale Masters Cup który odbył się w Football-On, a wzięły w nim udział drużyny które wcześniej przeszły elminacje. W całym turnieju w naszej drużynie kulą u nogi była finalizacja stwarzanych bardzo dobrych sytuacji umożliwiających zdobycie bramki. W szczególności w dwóch pierwszych meczach pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. W pierwszym z Liskiem Milówka gdzie zdecydowanie dominowaliśmy na boisku nie dopuszczając kolegów z drużyny przeciwnej do słowa. Niestety niewykorzystane 100% sytuacje się zemściły i straciliśmy dwie bramki po błędzie przy wyprowadzaniu oraz na 4 sekundy przed końcem spotkania po wyrzucie piłki przez bramkarza rywali. W drugim meczu z najlepszą tego dnia drużyną, która w pełni zasłużenie zajęła I miejsce w całym turnieju toczyliśmy wyrównaną walką do samego końca spotkania w którym zadecydowała kulejąca w naszej drużynie tego dnia skuteczność.
Z przebiegu całego turnieju oraz stylu w jakim się zaprezentowaliśmy jesteśmy bardzo zadowoleni, a dla chłopaków była to kolejna cenna lekcja. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce, a najlepszych zawodnikiem technicznym został wybrany kapitan naszej drużyny Grzegorz Janus.
SR-S Gwiazda 2:2 Lisek Milówka
SR-S Gwiazda 2:3 GKS Tychy
SR-S Gwiazda 3:1 UKS Szopienice
SR-S Gwiazda 6:1 Odra Wodzisław Śl.
SR-S Gwiazda 1:2 Zagłębie Sosnowiec.

 

Apelujemy do wszystkich rodziców i kibiców Gwiazdy! Ogłaszamy zbiórkę używanych butów piłkarskich.

Chcemy włączyć się do akcji prowadzonej przez Śląski Związek Piłki Nożnej oraz Pana Tadeusza Maziarza w zbiórce obuwia sportowego dla młodych piłkarzy z Kamerunu.

W najbliższym tygodniu prosimy o przekazywanie obuwia sportowego (wszystkie rodzaje – halówki, lanki, turfy) trenerom podczas zajęć treningowych. Oczywiście chodzi o obuwie już używane, które jest już do naszych dzieci np. zbyt małe. Na pewno u części osób są pary butów, które mogą się przydać … mieszkańcom Kamerunu dla których buty piłkarskie to… skarb!

Z góry dziękujemy za pomoc – pomagając młodym adeptom piłkarskim w Kamerunie dodatkowo pomagacie naszemu klubowi – organizatorzy zbiórki za każde 5 par butów przekażą klubowi jedną nową piłkę! Mamy więc podwójny zysk!

Przypomnijmy, że to nie pierwsza akcja pomocy dzieciom z Afryki w którą się włączamy. Kilka lat temu zbieraliśmy sprzęt piłkarskie dla dzieci z Sierra Leone – zdjęcia pochodzą właśnie z efektów tej akcji.

Liczymy na Waszą pomoc i włączenie się do akcji!

niedziela, 31 styczeń 2021 11:57

Rocznik 2010 - Będziemy gospodarzem turnieju "Final Four"

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W przyszłym tygodniu kończą się rozgrywki zasadnicze Śląskiej Młodzieżowej Ligi Futsalu organizowanej przez Śląski Związek Piłki Nożnej.
Gwiazda wystawiła zespoły w trzech z czterech kategorii wiekowych . Gramy zespołami rocznika 2010, 2011 i 2012. W niedzielę w Halembie swoje spotkania rozgrywały drużyny 2010 i 2012.
Jeszcze w lutym we wszystkich kategoriach odbędą się turnieje finałowe Final Four z udziałem czterech najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej. 14 lutego będziemy gospodarzem i organizatorem takiego turnieju w roczniku 2010.
sobota, 12 grudzień 2020 19:48

Rocznik 2010 - ŚMLF - Dwie wygrane na początek

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Ekipa rocznika 2010 dzisiaj rozegrała pierwsze spotkanie w swojej kategorii wiekowej w Śląskiej Młodzieżowej Lidze Futsalu.
 
W Gliwicach Gwiazda zgarnęła komplet sześciu punktów. Podopieczni Wojciecha Działacha najpierw pewnie pokonali 9-0 Piast Gliwice, a następnie wygrali 4-3 z Promotorem Zabrze.
 
Za tydzień w niedzielę Gwiazda będzie gospodarzem turnieju w hali w Halembie.
Strona 1 z 7
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj