IV Liga gr.3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 9 27 9 0 0 112:26
2 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 9 21 7 0 2 88:53
3 MKS SIEMIANOWICZANKA 9 21 7 0 2 84:29
4 AKS II MIKOŁÓW 9 18 6 0 3 85:54
5 GKS GIEKSA IV KATOWICE SA 9 18 6 0 3 61:55
6 LKS ORZEŁ MOKRE 9 10 3 1 5 63:60
7 BKS SPARTA II KATOWICE 9 6 2 0 7 40:100
8 KS KAMIONKA 9 6 2 0 7 58:108
9 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 9 4 1 1 7 26:94
10 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 9 3 1 0 8 44:82
Kolejka nr 9
20 październik 2019
KS KAMIONKA 2:27 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
26 październik 2019
SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 3:3 LKS ORZEŁ MOKRE
29 październik 2019
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 7:5 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
AKS II MIKOŁÓW 16:2 BKS SPARTA II KATOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA 12:3 GKS GIEKSA IV KATOWICE SA

Kolejka nr 9
KS KAMIONKA 2:27 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 3:3 LKS ORZEŁ MOKRE
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 7:5 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
AKS II MIKOŁÓW 16:2 BKS SPARTA II KATOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA 12:3 GKS GIEKSA IV KATOWICE SA
Kolejka nr 8
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 3:7 GKS GIEKSA IV KATOWICE SA
LKS ORZEŁ MOKRE 4:5 AKS II MIKOŁÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 15:1 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA
MKS SIEMIANOWICZANKA 9:3 KS KAMIONKA
BKS SPARTA II KATOWICE 3:12 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
Kolejka nr 7
SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2:11 MKS SIEMIANOWICZANKA
AKS II MIKOŁÓW 2:8 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS KAMIONKA 6:8 GKS GIEKSA IV KATOWICE SA
BKS SPARTA II KATOWICE 3:10 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 12:9 LKS ORZEŁ MOKRE
Kolejka nr 6
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 7:4 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 8:9 KS KAMIONKA
GKS GIEKSA IV KATOWICE SA 12:3 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA
MKS SIEMIANOWICZANKA 10:4 AKS II MIKOŁÓW
LKS ORZEŁ MOKRE 9:2 BKS SPARTA II KATOWICE
Kolejka nr 5
LKS ORZEŁ MOKRE 15:4 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 6:2 MKS SIEMIANOWICZANKA
AKS II MIKOŁÓW 8:4 GKS GIEKSA IV KATOWICE SA
SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2:16 KS KAMIONKA
BKS SPARTA II KATOWICE 1:16 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 4
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 4:5 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA
KS KAMIONKA 5:12 AKS II MIKOŁÓW
GKS GIEKSA IV KATOWICE SA 6:5 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
MKS SIEMIANOWICZANKA 19:0 BKS SPARTA II KATOWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 14:5 LKS ORZEŁ MOKRE
Kolejka nr 3
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 9:1 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
LKS ORZEŁ MOKRE 2:6 MKS SIEMIANOWICZANKA
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 18:6 KS KAMIONKA
AKS II MIKOŁÓW 9:2 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA
BKS SPARTA II KATOWICE 5:8 GKS GIEKSA IV KATOWICE SA
Kolejka nr 2
SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 4:12 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 7:18 AKS II MIKOŁÓW
KS KAMIONKA 6:12 BKS SPARTA II KATOWICE
GKS GIEKSA IV KATOWICE SA 9:4 LKS ORZEŁ MOKRE
MKS SIEMIANOWICZANKA 6:7 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 1
LKS ORZEŁ MOKRE 12:5 KS KAMIONKA
UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 12:11 AKS II MIKOŁÓW
BKS SPARTA II KATOWICE 12:4 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 9:4 GKS GIEKSA IV KATOWICE SA
MKS SIEMIANOWICZANKA 9:2 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj