Aktualności

niedziela, 18 październik 2020 12:03

Rocznik 2012 - Pracowity tydzień

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W minionym tygodniu choć aura na dworze nie sprzyjała, zawodnicy z rocznika 2012 nie mogli narzekać na nudę. We wtorek odbyli trening na hali na Czarnym Lesie.
W środę natomiast odwiedziliśmy nowy obiekt w Rudzie Śląskiej Football On, gdzie na sztucznej murawie pod zadaszeniem rozegraliśmy sparing z drużyną Ruchu Chorzów.
W piątek mimo trudnych warunków, niska temperatura oraz opady deszczu kilku zawodników wstawiło się na treningu i rozegrało sparing z drużyną SMS Ruda Śląska. Brawa dla zawodników, którzy sprostali ciężkim warunkom 
A my trenujemy dalej! Widzimy się w przyszłym tygodniu 
 
Zachęcamy wszystkie dzieci - dziewczynki i chłopców z rocznika 2012 do trenowania w naszym klubie.

 

środa, 14 październik 2020 18:39

Badania lekarskie - ostatni termin

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W czwartek 15.10 w hali MOSiR w Halembie odbędą się kolejne badania wykonane przez lekarza medycyny sportowej.
 
Zapraszamy wszystkich naszych zawodników którym skończyła się ważność poprzednich badań. W tym roku kalendarzowym to już ostatni termin na wykonanie badań przez lekarza klubowego.
 
Początek badań o godzinie 16.00
wtorek, 13 październik 2020 19:06

Rocznik 2012 - Pracowity weekend

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W miniony weekend zawodnicy rocznika 2012 rozegrali kolejne dwa turnieje ligi żaków.
W sobotę jako gospodarz turnieju gościliśmy 4 drużyny : Pogoń Imielin, KKS Katowice (drużyna dziewczyn), Ruch Chorzów oraz Sparta Katowice. Nasi zawodnicy chociaż bardzo spięci, odnieśli 2 zwycięstwa, 1 remis i jedna porażka. Warto zaznaczyć, że najlepsza drużyna, która wygrała wszystkie spotkania ( również z nami) była drużyna dziewczyn, która zaprezentowała wysoki poziom. 
W niedzielę zawodnicy wyruszyli do Mikołowa gdzie gospodarzem była drużyna Kamionki Mikołów. Choć aura i boisko naturalne dosyć mocno namoknięte przeszkadzały w grze, to udało się wywieźć komplet zwycięstw, a rywalizowaliśmy z 4 drużynami : wcześniej wspomnianą drużyną Kamionki Mikołów, Gieksą Katowice, Jedność Siemianowice oraz AP Champions.
Brawo dla drużyny i od przyszłego tygodnia ciężko trenujemy, aby dalej rozwijać swoje umiejętności piłkarskie, a przy tym dobrze się bawić!! ⚽⚽⚽

 

niedziela, 30 sierpnia 2020 13:05

Rocznik 2012 - Zagraliśmy w Silesia Cup!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Rozgrywki Silesia Cup, współfinansowane ze środków Województwa Śląskiego dobiegł końca. Trzydniowe zmagania adeptów piłki nożnej na bocznych boiskach Stadionu Śląskiego przeszły do historii jako udany i ciekawy projekt.
Turniej był organizowany przez Śląski Związek Piłki Nożnej.
Na deser Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci i Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego odbyła się rywalizacja w kategorii U9, czyli zawodników i zawodniczek urodzonych w roku 2012 i młodszych.
W tej kategorii wiekowej wystąpił zespół Gwiazdy Ruda Śląska. Rywalizację zakończyliśmy na etapie grupowym więc na pewno sporo pracy przed naszym zespołem. Wato dodać, że nasi grupowi rywale daleko doszli w turnieju - m.in. Sparta Katowice zagrała w finale imprezy.
W potyczkach pięciu na pięciu na cztery bramki wśród 23 zespołów chłopców najlepsza okazała się drużyna United Żywiec.
Dziękujemy za zaproszenie do udziału w turnieju oraz gratulujemy zwycięzcom.
wtorek, 25 sierpnia 2020 12:20

Rocznik 2012 - Zagramy w Silesia Cup!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W czwartek rozpocznie się turniej Silesia Cup – Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

W turnieju wystąpi zespół Gwiazdy Ruda Śląska rocznika 2012.

W akcji współfinansowanej ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego Śląski Związek Piłki Nożnej przy współpracy ze Stadionem Śląskim, zaprosił do dziecięce drużyny w kategoriach: U9 (rocznik 2012 i młodsze), U10 (2011 i młodsze) i U11 (rocznik 2010 i młodsze) dziewcząt i chłopców.

Największy wakacyjny turniej rozpocznie się w czwartek o o godzinie 8.30, kiedy to na cztery boiska wybiegną 11-latkowie z klubów:

To jednak nie będzie koniec czwartkowych emocji, bo od 14.00 grać będą dziewczęta 11-letnie.  O godzinie 16.00 przyjdzie czas na finał, a o 16.30 odbędzie się dekoracja kończąca pierwszy dzień.

Ten sam scenariusz – oczywiście z inną obsadą, bo w piątek od 8.30 grać będą 10-latkowie, a od 14.00 10-latki, natomiast w sobotę od 8.30 9-latkowie, a od 14.00 9-latki – obowiązywał będzie także w kolejnych dniach.

poniedziałek, 22 czerwiec 2020 15:40

Rocznik 2012 - Udany sparing!!

Napisał: Jakub Naleśnik

Udało się!! Po długiej przerwie spowodowanej pandemią w ostatnią sobotę w końcu udało się nam rozegrać sparing. Naszym przeciwnikiem była drużyna Orlik Ruda Śląska, której serdecznie dziękujemy za ten pojedynek. Emocji nie brakowało, pomimo tego, że pogoda nie rozpieszczała w grze naszej drużyny widać było determinację i "głód" piłki, w końcu ostatni mecz rozegraliśmy kilka miesięcy temu. Gwiazda wystąpilła w następującym składzie: Kacper Studnik, Dawid Klecki, Karol Początek, Aleksander Warda, Marcel Jaskóła, Mikołaj Pakuza, Sebastian Morcinek, Dominik Markiewicz, Maksymilian Król, Oliwier Bembenek i Jakub Kurpas. 

Chociaż trenerzy są zadowoleni z gry swojego zespołu na pewno pozostaje jeszcze dużo do poprawy, dlatego zapraszamy na treningi w tym tygodniu:

Wtorek:

15.00 - 16.25

Grupa 1 - Wystyrk, Jachna, Wolny, Wiąckiewicz, Szarek, , Matuszewski, Początek , Appel, Miler

16.30 - 18.00

Grupa 2 - Markiewicz, Klecki, Studnik, Warda, Pakuza, Bembenek, Kurpas, Jaskóła, Morcinek, Król

 

Piątek:

15.00 - 16.25

Grupa 1 - Wystyrk, Jachna, Wolny, Wiąckiewicz, Szarek, , Matuszewski, Początek , Appel, Miler

16.30 - 18.00

Grupa 2 - Markiewicz, Klecki, Studnik, Warda, Pakuza, Bembenek, Kurpas, Jaskóła, Morcinek, Król

 

Prosimy o informację o ewentualnym braku obecności na którymś z treningów.

 

 

sobota, 23 maj 2020 13:34

Poniedziałkowe i wtorkowe treningi odwołane

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Uwaga - treningi w poniedziałek i wtorek na boisku SP nr 24 w Halembie zostają odwołane. Dzisiaj otrzymaliśmy informację, że na te dni została zaplanowana przez Dyrekcję Szkoły renowacja boiska.

Przepraszamy za zmiany.

Zajęcia na Nowym Bytomiu i w hali odbywają się bez zmian

poniedziałek, 4 maj 2020 16:05

Gratulacje dla Magdy i Dawida!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Na początek tygodnia mamy super pozytywną informację.
 
Szczęśliwymi rodzicami zostali nasi trenerzy - Magda i Dawid Cieślokowie!
 
Agatka urodziła się 02 maja o godzina 8.50 w szpitalu w Goduli. Najważniejsze dane to: 51 cm i waga 2710
 
Cała rodzinka czuje się dobrze! Gratulacje dla całej rodzinki!
Strona 1 z 2
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj