Aktualności

środa, 23 września 2020 20:37

Rocznik 2013 - Zagramy w Copa Espańola na Stadionie Śląskim

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W dniach 26 i 27 września na Stadionie Śląskim zagrają najmłodsi! Wśród uczestników Gwiazda Ruda Śląska rocznik 2013! Jesteśmy jedynym klubem z miasta, który otrzymał zaproszenie do udziału w imprezie.
 
Przed nami druga edycja turnieju Copa Espanola, w której startują polskie i zagraniczne szkółki piłkarskie. Wstęp wolny.
 
W ciągu dwóch dni rozegranych zostanie ponad 400 meczów W sobotę od godziny 10.00 rywalizować będą drużyny żaków (8-9 lat), a w niedzielę o tej samej porze rusza turniej dla skrzatów (6-7 lat). Każda z drużyn przynajmniej raz zagra na głównej płycie Stadionu Śląskiego.
 
Organizatorzy z Fudnacji Espanola zadbali też o dodatkowe i dostępne bezpłatnie atrakcje zarówno sportowe, takie jak zajęcia ogólnorozwojowe i gry zręcznościowe pod opieką animatorów, mega boisko, pokazy teqballa jak i nastawione na rozwój ducha i umysłu jak wystawa prezentująca Powstania Śląskie czy wystawa strojów regionalnych.
 
Będą też gry z cyklu „Śląskie podwórka” oraz rekonstrukcja wydarzeń z Powstań Śląskich. Nie zabraknie także strefy wypoczynku i foodtrucków.
 
Oprócz ekipy Gwiazdy rocznika 2013 w imprezie zagrają
 
Uczestnicy: Fundacja Espanola, Akademia Piłkarska Górnika Zabrze, Akademia Piłkarska Przemsza Klucze, Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy, Akademia WKS Śląsk Wrocław, AP Chemik Kędzierzyn- Koźle, APN Knurów, Barca Academy Warszawa, FC Banik Ostrawa, FC Juventus Żilina, GKS Jastrzębie, Glinik Gorlice, Inter Academy, Iskra Pszczyna, Kadra Powiatu Olkuskiego 2013, Łódzka Akademia Futbolu, MFK Havirov, Milan Club Polonia Łódź, Młodzik Strzelce Opolskie, Olympic Wrocław, Polonia Bytom, RKP Piast Gliwice SA, RKS Radomsko, ROW Rybnik, Ruch Chorzów, Słowik Olkusz, Stadion Śląski Chorzów, Ślęza Wrocław, UKS Ruch Radzionków, Widzew Łódź i Zagłębie Sosnowiec.
niedziela, 13 września 2020 15:59

Rocznik 2013 - Pozostałe debiuty ligowe

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W niedzielne popołudnie druga część zespołu rocznika 2013 zagrała w Bielszowicach swoje pierwsze spotkanie w Lidze Żaków Podokręgu Katowice.
Oprócz gospodarzy TP Jastrząb naszymi rywalami były ekipy SRS Orlik oraz PKS Józefka Chorzów.
Spora liczba bramek i niezłych akcji towarzyszyła naszej grze. To złożyło się na trzy wygrane. W sumie zarówno z występu w Chorzowie jak i Bielszowicach trenerzy Gwiazdy rocznika 2013 są zadowoleni.
Przypomnijmy, że cały czas trwa nabór do naszych zespołów od rocznika 2019 do rocznika 2013 oraz do grupy naborowych w roczniku 2014, 2015 i 2016.
sobota, 12 września 2020 14:34

Rocznik 2013 - Debiut w Lidze Żaków na obiekcie Stadionu Śląskiego!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W piątkowe popołudnie pierwsza część zawodników rocznika 2013 naszej szkółki piłkarskiej zainaugurowała rozgrywki w Lidze Żaków. Oprócz Gwiazdy na obiekcie Stadionu Śląskiego zagrały jeszcze chorzowskie UKS Ruch oraz Ruch SA oraz gospodarza Akademia Espaniola.Dodajmy, że zanotowaliśmy dwie wygrane i jedną porażkę, ale najważniejsze były emocje i dobra zabawa.
Dodajmy, że druga część zawodników rocznika 2013 zagra w kolejnym turniej Ligi Żaków już w jutro w niedzielę na obiekcie TP Jastrząb.
wtorek, 25 sierpnia 2020 12:18

W czwatek badania

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Uwaga w czwartek na hali kolejny dzień badań wykonywanych przez lekarza medycyny sportowej.
 
W hali w Halembie lekarz będzie dyżurował od godz. 15.00
 
W pierwszej kolejności zapraszamy roczniki 2012, 2013, 2014 oraz dzieci i juniorów oraz seniorów, którzy nie byli do tej pory na badaniach.
sobota, 11 lipiec 2020 16:28

Rocznik 2013 - Bumerang rywalem

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Zespół rocznika 2013 Gwiazdy rozegrał kolejny mecz towarzyski. Tym razem rywalem była Szkółka Bumerang.
Chłopcy grali na boiskach przygotowanych na boisku orlik w Nowym Bytomiu.
Wszystkich chłopaków i dziewczynki z rocznika 2013 zapraszamy na treningi w poniedziałki i środy o 16.00 na boisku SP nr 24 w Halembie.
niedziela, 5 lipiec 2020 13:26

Rocznik 2013 - Ponownie towarzyski mecz

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Kolejny towarzyski mecz rozegrali dzisiaj zawodnicy rocznika 2013.

Dzisiaj na boisku... Grunwaldu zagrali z zespołem IFS, czyli chłopakami uczestniczącymi w projekcie w ramach treningów indywidualnych.

Gwiazda 2013 zaprasza na treningi w czasie wakacji - trenujemy w poniedziałki i środy o 16.00 na boisku SP nr 24 w Halembie przy ulicy Lexa 3.

sobota, 27 czerwiec 2020 18:30

Rocznik 2013 - Lepsi w Chorzowie...

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Na chorzowskich ''kresach'' odbył się dzisiaj towarzyski mecz pomiędzy miejscowym Ruchem i Gwiazdą - rywalizowały dzieci z rocznika 2013.

Podopieczni trenerów Wiktora Grzywaczewskiego i Bartosza Siadula spisali się bardzo dobrze. Na pewno spora liczba zdobytych bramek ucieszyła naszych młodych zawodników jak również rodziców.

Przypominamy, mimo wakacji trenujemy także w lipcu - zapraszamy także nowe dzieci zainteresowane grą w naszych barwach.

niedziela, 3 maj 2020 13:10

Wracamy do treningów! Ruszamy 6 maja w środę...

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Po kilkudniowych konsultacjach z trenerami i rodzicami podjęliśmy decyzję o powrocie do treningów. Ruszamy od środy 6 maja.

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo - tak jak wspominaliśmy - bezpośrednio od Trenerów grup.

Informujemy:
✅wracamy do treningów wg. wszystkich zasad bezpieczeństwa rekomendowanych przez władze państwowe
✅z wykorzystaniem wszelkich środków zapobiegawczych
✅w odpowiednich ramach czasowych oraz ze wskazanymi ograniczeniami w kontakcie personalnym

Wszystkich rodziców i uczestników zajęć:

 
Apelujemy o wyrozumiałość - jest to dla Nas wszystkich wyjątkowa sytuacja.

 
➡️Rodziców prosimy o cierpliwość i zrozumienie, stosujcie się do wszelkich wskazań Trenerów oraz szanujcie zakaz wstępu na obiekty treningowe, gdzie także administratorzy obiektów mają swoje regulaminy

➡️ Zawodników prosimy o to by cieszyli się każdą chwilą spędzoną na boisku - nie ważne w jakich warunkach - pamiętajcie jest to tymczasowe. Najważniejsze jest to, że możemy znów wrócić do aktywności!

O wszystkich ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.

Strona 1 z 2
© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj