MMP U16 - Kończymy rywalizację w ćwierćfinałach

Gwiazda Ruda Śląska została sklasyfikowana  na miejscach V-VIII podczas turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U16 w futsalu. W niedzielę w ćwierćfinale tych rozgrywek przegraliśmy 0-5 z gospodarzami mistrzostw - Kamionką Mikołów, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce. W finale Rekord Bielsko-Biała okazała się lepszy od BSF Bochnia. Gratulujemy medalistom tegorocznej edycji mistrzostw.

Rudzianie rozpoczęli grupową rywalizację od porażki 1-2 z Fablokiem Chrzanów. Aby wyjść z grupy rudzianie musieli wygrać dwa pozostałe spotkania - odpowiednia mobilizacja i lepsza gra niż w pierwszym meczu pozwoliły odnieść dwa zwycięstwa - 6-1 z Malwee Łódź i 2-1 z Red Dragons Pniewy. Wyniki pozwoliły zająć drugie miejsce w grupie i awansować do najlepszej ósemki zespołów w kraju w tej kategorii wiekowej.

Obiektywnie trzeba przyznać, że ćwierćfinał to wynik na możliwości aktualne naszej drużyny, widać jednak potencjał w zespole. Mamy nadzieję, że chłopcy dalej będą chcieli podwyższać swoje umiejętności futsalowego pod okiem Marka Bugańskiego.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN