MMP U16 - Zagramy w finałach w Chrzanowie!

W Bielsku-Białej odbył się trzeci turniej eliminacyjny MMP U16. Na turniej nie przyjechał zespół tyskiej Siódemki. Rudzianie rozpoczęli rywalizację z gospodarzami Rekordem. Porażka 1-3 pozostawiła niedosyt bo Rekord grał dzisiaj słabiej i na pewno był w zasięgu. W drugim starciu zagraliśmy z Akademią Futsal Pyskowice. Nasi rywale mieli przed tym spotkaniem matematyczne szanse na awans. Podopieczni Rafała Krzyśki okazali się jednak lepsi i wygrali 3-2 pieczętując awans na chrzanowskie lutego finały w tej kategorii wiekowej. W ostatnim pojedynku eliminacji zagraliśmy z Odrą Opole. W pierwszej połowie - grając bez podstawowej czwórki - przegrywaliśmy zasłużenie 0-3! W drugiej połowie zagraliśmy najlepszą połowę w turnieju - ambicja i wola walki sprawiły że zdobyliśmy dwie bramki. Mimo że przegraliśmy spotkanie 2-3 to tak walczący zespół jak w II połowie chcemy oglądać w Chrzanowie.

Gratulacje dla chłopaków i trenera - obowiązek został spełniony - teraz czekamy na wyniki losowania grup turnieju finałowego.