MMP U16 - Znowu...

Znowu dwie wygrane w grupie, czyli zdobycie 6 punktów nie dało nam awansu do ćwierćfinałów. Podobnie jak podczas finałów MMP U20 bramki zadecydowały (dzisiaj jedna) że pożegnaliśmy się z turniejem. Ale po kolei.

W sobotę rozpoczęliśmy od słabiutkiego spotkania z Futsal Team Przeworsk. Przegraliśmy spotkanie 2-4 i mocno skomplikowaliśmy sobie sytuację i awans.

Wieczorem graliśmy z liderem grupy Junior Hurtap Łęczyca, który po dwóch spotkaniach miał 6 punktów. Do awansu potrzebowaliśmy wygranej ii to różnicą dwóch bramek. Kibice obejrzeli chyba najbardziej dotąd dramatyczny mecz tych mistrzostw. Przegrywaliśmy 0-1, do przerwy 1-1, prowadziliśmy już 3-1, 3-2 i wreszcie na 5 minut przed końcem ponownie mamy dwubramkową przewagę - prowadzimy 4-2! Rywale w ciągu niespełna minuty zdobywają kontaktowego gola na 4-3. Ostatnie minuty to m.in. gra z lotnym bramkarzem ale ... bez efektu. Wygraliśmy 4-3, zdobyliśmy 6 punktów i ... godnie pożegnaliśmy się z mistrzostwami.

Na pewno czas na chłodną analizę jeszcze nadejdzie ale żal pozostanie bo awans mieliśmy w zasięgu.