Gwiazda U18 - Druga wygrana

Zespół Gwiazdy Ruda Śląska u18 w dniu dzisiejszym rozegrał drugie spotkanie w Pyskowicej lidze futsalu. Podopieczni Marka Bugańskiego odnieśli drugie zwycięstwo pokonując "imprezowy team" 6:3.

Mecz dobrze rozpoczęli zawodnicy imprezowego teamu i włącznie bardzo dobra podstawa Dawida Mryki w bramce uchronila nasz zespół od straty bramki. Gwiazda przebudziła się w 6 minucie i po precyzyjnym strzale Mateusza Dynka wyszła na prowadzenie. W 12 minucie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 a chwilę później po błędzie naszej obrony było już 2:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy.
Zaraz po przerwie po indywidualnej akcji na 3:1 bramkę zdobył Daniel Duda. Zawodnicy z i imprezowego teamu odpadli z sił i młodzi zawodnicy gwiazdy kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku czego efektem była bramka na 4:1 w 36 minucie zdobyta przez Patryka Widucha. Gdy wydawało się że mecz zakończy się takim wynikiem zawodnik imprezowego oddał strzal, piłka odbiła się od poprzeczki i zdaniem sędziego przekroczyła linie bramkowa, 4:2 była to 38minuta, w końcówce Gwiazda dołożyła jeszcze 2 trafienia, hattricka skompletował Mateusz Dynek oraz na listę strzelców wpisał się Hubert Szaraniec. Team trafił jeszcze raz i mecz zakończył się wynikiem 6:3. Należy pochwalić nasza drużynę za walkę i zaangażowanie, pewne drugie zwycięstwo i awans na 1 miejsce  w tabeli.
Skład Gwiazdy -Mryka, Szaraniec, Wojciuch, Woźnica, Kowalski, Biskup, Widuch, Dynek, P. Grzywaczewski, Duda.