Pyskowicka LF - Porażka ze Skazanymi!

W 6 kolejce Pyskowickiej Ligi Futsalu, młodzi adepci Gwiazdy podejmowali drużynę "Skazanych" okupującą dolną cześć tabeli.

Ze względu na mecz barażowy seniorskiej drużyny Gwiazdy oraz ważnych meczów na "dużym boisku" nasz zespół przystąpił do składu w okrojonym składzie.

Już w 2 minucie meczu Gwiazda musiała odrabiać jednobramkową stratę po błędzie obrony. Długie utrzymywanie się przy piłce oraz wiele strzałów nie przyniosło efektu w pierwszej połowie i wynik na tablicy wciąż wskazywał 1-0 dla Skazanych.

Tuż po zmianie stron sprytnym uderzeniem z 12 metra popisał się Hubert Szaraniec doprowadzając do wyrównania. Gwiazda wciąż przeważała i utrzymywała się przy piłce a rywale co jakiś czas wyprowadzali kontry i właśnie po jednej z takich kontr i gapiostwie naszej defensywy zespół Skazanych ponownie wyszedł na prowadzenie. Zespół młodej Gwiazdy zdecydował się na grę z lotnym bramkarzem, w którego wcielił się Jasiek Biskup. Pomimo dogodnych sytuacji to rywale cieszyli się z bramki na 3-1. Po przejęciu piłki jeden z rywali uderzeniem z własnej połowy umieścił piłkę w siatce. Wynik nie uległ już zmianie i musieliśmy przełknąć gorycz 3 porażki w lidze co zepchnęło nas w środek tabeli.

Niemniej jednak należy pochwalić Nasz zespół za wole walki pomimo okrojonego składu oraz za zaangażowanie. Nadal szwankuje skuteczność nad  którą zespół będzie musiał popracować.