Pyskowicka LF - Gwiazda 6:3 Express Rolety

W niedzielne przedpołudnie zespół młodzieżowy Gwiazdy Ruda Śląska podejmował w 9 kolejce Pyskowickiej Ligi Futsalu zajmujący 8 lokatę team Express Rolety.

Gwiazda podobnie jak w poprzednich kolejkach rozpoczęła ten mecz fatalnie, przegrywając w 10 minucie 0-2. Sygnał do odrabiania strat dał Michał Bednara, strzelając bramkę na 1:2 na początku drugiej połowy po znakomitym dograniu Patryka Widucha. Chwilę później było już 2:2, asystent z pierwszej bramki postanowił sam wziąć sprawy w swoje ręce i znakomitym uderzeniem doprowadził do wyrównania. Patryk w tym meczu był jednym z wyróżniających się zawodników, co potwierdził strzelając bramkę na 3:2 w 30minucie meczu.
Mecz był bardzo zacięty i emocji nie brakowało, nikt nie odstawiał nogi a między zawodnikami iskrzyło, Zawodnicy Express Rolety głownie skupieni na obronie, w 32 minucie wyprowadzili zabójczą kontrę doprowadzając do wyrównania. Ale to było wszystko na co w dniu dzisiejszym było stać drużynę rywali, po kolejnej asyście Widucha na liste strzelców wpisał się Szaraniec, a chwilę później bramki strzelali jeszcze Kuropatwa, Widuch drugą i Dynek. Gwiazda tym samym zwyciężyła 6:3.
Warto podkreślić również bardzo dobrą dyspozycję w naszej bramce Jaśka Biskupa.