MMP - Stan obecny

W poniedziałkowy wieczór zespoły Gwiazdy U16 i U18 rozegrały spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. Nasze drużyny w tych kategoriach wiekowych czekają jeszcze na początek swoich eliminacji. Ekipa U18 zagra dwa turnieje - 6 stycznia w Rudzie Śląskiej i 2 lutego w Bielsku Białej. Z kolei aż trzy turnieje rozegrają zawodnicy zespołu U16. Tutaj także turnieje zaplanowano w Rudzie Śląskiej i Bielsku-Białej, ale eliminacje rozpoczną się 22 grudnia w Tychach.

Tymczasem w najbliższą niedzielę w Chorzowie odbędzie się turniej finałowy na szczeblu Makroregionu o awans do finałów w kategorii U14. Sześć drużyn walczyć będzie o trzy premiowane awansem miejsca - jest to już druga faza eliminacji.

I wreszcie rocznik U20. Już w piątek rozpoczyna się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U20. W Bochni w piątek pierwszy mecz rozegramy o 15.30 a naszymi rywalami będą zawodnicy Uniwersytetu Warszawskiego. W sobotę kolejne dwa mecze grupowe.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN