MMP U20 - Zapraszamy na eliminacje do Rudy Śląskiej! Już w niedzielę

W niedzielne popołudnie zapraszamy do hali MOSiR miłośników futsalu młodzieżowego - cztery zespoły w kategorii U20 powalczą bowiem o awans do grona najlepszych drużyn w kraju czyli o udział w turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski U 20 w futsalu, który w połowie grudnia odbędzie się w Łęczycy. Zespoły w naszej grupie zagrają systemem ''każdy z każdym" - dwie najlepsze drużyny awansują do finałów.

Zespół Gwiazdy prowadzi duet trenerski Noga - Kujawa , część naszych zawodników z powodzeniem występuje już w zespole seniorskim. Zobaczymy jak rudzianie poradzą sobie we własnej hali.

Mecze - harmonogram: 

godz. 14:30          Gwiazda Ruda Śląska – Futsal Brzeg

godz. 15:20          GKS Futsal Tychy – Piast Gliwice

godz. 16.10          Gwiazda Ruda Śląska – Piast Gliwice

godz. 17.00          GKS Futsal Tychy – Futsal Brzeg

godz. 17.50          Piast Gliwice – Futsal Brzeg

godz. 18.40          Gwiazda Ruda Śląska – GKS Futsal Tychy

Warto w tym miejscu odnieść się nieco do historii bowiem SRS Gwiazda jest z najbardziej utytułowanych ekip w młodzieżowym futsalu. W tabeli wszech czasów kategorii U20 zajmujemy wysoką piątą pozycję. Rudzianie walczą o dziewiąty udział w turnieju finałowym. W 8 dotychczasowych startach Gwiazda rozegrała 39 spotkań zdobywając 74 punkty. Rudzianie wygrali w finałach 24 mecze, dwa zremisowali i 13 przegrali. Na koncie mamy zdobytych 111 bramek i 75 straconych.

Jednak aby ta statystyka uległa zmianie konieczny jest awans w niedzielę, jutro mimo świątecznej soboty odbędzie się jeszcze ostatni trening taktyczny Gwiazdy U20.

 

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN