Tabela Wszechczasów U20

Lp. Zespół Starty Spotkania Punkty Z-R-P Bramki Ost. start
1. Rekord Bielsko-Biała 11 52 94 28-10-14 113-72 2
2. Clearex Chorzów 11 49 89 26-11-12 104-66 1
3. Radan Gliwice 7 33 75 23-6-4 99-42 3
4. Pogoń Szczecin 7 37 72 23-6-8 86-51 4
5 Gwiazda Ruda Śląska 6 33 68 22-2-9 103-69 6
6. Kupczyk Kraków 7 35 67 20-7-8 99-64 5
7. MKF Grajów 7 34 62 18-8-8 89-71 7
8. Elhurt Helios Białystok 7 26 34 9-7-10 62-65 8
9. AZS WSEZiNS Łódź 3 16 31 9-4-3 49-21 18
10. KS Gniezno 5 22 30 8-6-8 39-41 17
11. Strzelec Gorzyczki 5 20 29 8-5-7 52-48 9
12. Boruta Zgierz 4 20 29 8-3-6 33-26 10
13. Jango/Nova Katowice 6 20 28 8-4-8 48-39 11
14. AFC Pniewy 5 20 24 7-3-10 38-45 12
15. Inpuls Siemianowice Śl. 7 25 24 6-6-13 44-61 13
16. TPH Polkowice 8 26 24 7-3-16 42-69 14
17. Nova Gliwice 2 10 22 7-1-2 27-16 15
18. Red-Devils Chojnice 3 14 20 6-2-6 38-28 20
19. Tango Gliwice 2 12 19 5-4-3 28-24 16
20. Energy Ostrowiec Świetokrzyski 3 11 17 5-2-4 28-22 19
21. Team Mikołów 2 9 17 5-2-2 24-11 21
22. Paolo Wulkan 2 9 16 5-1-3 20-14 22
23. Hurtap Łęczyca 5 16 15 4-3-9 30-44 23
24. Gaf-Jasna Gliwice 2 7 11 3-2-2 13-13 39
25. TPC Komputery Legnica 2 11 11 3-2-6 18-27 24
26. UKS II LO Chrzanów 1 6 10 3-2-1 12-9 25
27. Uniwersytet Gdańsk 2 8 10 3-1-4 14-16 26
28. Marex Chorzów 2 8 9 3-0-5 17-16 29
29. FKR Tychy 3 11 9 2-3-6 17-25 30
30. Selfa Szczecin 2 7 9 3-0-4 13-20 31
31. Remedium Pyskowice 2 7 9 3-0-4 19-25 32
32. Marwit Toruń 3 10 9 2-3-5 10-23 33
33. UKS Sprinter Kłaj 1 6 9 3-0-3 19-20 0
34. MOKS Stok Białystok 2 7 9 3-0-4 17-16 27
35. GKS Tychy 3 9 9 3-0-6 22-23 28
36. UKS Futsal Nowiny 3 9 7 2-1-6 13-18 43
37. Upos Knurów 1 4 7 2-1-4 6-7 34
38. Kanglida Gorzów Wlkp. 2 6 6 2-0-4 16-25 35
39. Marios Wawelno 2 7 6 2-0-5 13-24 36
40. Dąbrowia MCKiS Jaworzno 2 8 6 2-0-6 21-37 37
41. Centrum Nowa Ruda 3 9 5 1-2-6 10-30 38
42. Holiday Chojnice 1 3 4 1-1-1 9-3 40
43. Junior 05 Legnica 2 5 4 1-1-3 10-18 41
44. Jase Kartuzy 1 3 3 1-0-2 6-10 49
45. ITR Jeziorak Iława 1 4 3 1-0-3 8-12 50
46. Red Dragons Pniewy 1 4 3 0-3-1 6-7 0
47. AZS UG Gdańsk 1 3 3 1-0-2 9-12 42
48. Tryumf Wrocław 1 3 3 1-0-2 2-7 45
49. Asnyk Kalisz 1 3 3 1-0-2 1-3 44
50. AZS Katowice 2 6 3 1-0-5 5-21 46
51. Skała Inter Tychy 2 8 3 0-2-1 11-22 47
52. Wawrzyniec Windex Sępólno 1 4 3 1-0-3 15-20 48
53. Unisław Team Unisław 1 3 2 0-2-1 5-8 0
54. Rodakowski Tychy 1 3 2 0-2-1 1-3 51
55. Irex Sosnowiec 1 3 2 0-2-1 5-8 52
56. AZS UP Wrocław 1 3 1 0-1-2 4-16 54
57. Tacho Cymes Toruń 1 3 1 0-1-2 2-7 55
58. UKS Medan Gniezno 1 3 1 0-1-2 2-12 56
59. MKS Polonia Szczecin 3 9 1 0-7-8 9-35 53
60. AZS UMCS Lublin 1 3 0 0-0-3 2-5 60
61. TAF Euro-Drób Toruń 1 3 0 0-0-3 5-18 0
62. AZS UW 1 3 0 0-0-3 2-10 57
63. Hemako Sztutowo 2 6 0 0-0-6 4-22 58
64. UKS Morze Stegna 2 6 0 0-0-6 6-34 59

 

 

 

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN