Rocznik 2012 – Zagrali w …. Śląskiej lidze futsalu

Ostatnie kilka dni były bardzo pracowitym okresem dla rocznika 2012. Oprócz treningów nasi piłkarze rozegrali kilka sparingów oraz 1 kolejkę Młodzieżowej Ligi Futsalu. Zacznijmy od początku.
Na zaproszenie drużyny Ruchu Chorzów odwiedziliśmy boiska Football On gdzie mierzyliśmy się z rocznikiem 2012 Ruchu Chorzów. Spotkanie było wyrównane , zarówno jedna jak i druga drużyna stwarzała sytuacje bramkowe i co najważniejsze padało dużo bramek. Na koniec drużyna Ruchu zaczęła przeważać i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Następnego dzień rozegraliśmy dwa sparingi. Nasza drużyna została podzielona na dwie grupy, jedna rozegrała sparing z Bumerangiem Ruda Śląska na boisku w Nowym Bytomiu, zaś drugą grupę na hali na Czarnym Lesie odwiedziła drużyna SMS Ruda Śląska rocznika 2013. Mnóstwo grania dla każdego zawodnika, mnóstwo akcji i nowych doświadczeń.
W piątek niespodzianka, jak przystało na grzeczne dzieci, odwiedził nas Święty Mikołaj, który wręczył zawodnikom nowe piłki, dzięki którym będą mogli dalej podnosić swoje umiejętności czerpać radość ze zdobywania bramek.
Na zakończenie udaliśmy się do Gliwic , aby rozegrać 2 spotkania Ligi Futsalu, w której od tego sezonu będzie rywalizował rocznik 2012. Mecze zakończyły się dwoma zwycięstwami, jednak trzeba pamiętać , aby ciągle pracować i podnosić swoje umiejętności piłkarskie.