Seniorzy II - futsal

W Krapkowicach na inaugurację rozgrywek 2 ligi zagraliśmy z miejscowym Bongo. Spora liczba kibiców i niezły mecz towarzyszyły inauguracji tegorocznego sezonu. Nasza drużyna przygotowuje się do startu w eliminacjach MMP U20, które już 11 listopada odbędzie się w Krakowie. Mecz…
W niedzielę ruszają rozgrywki II ligi futsalu grupy śląsko - opolskiej. W tym sezonie w rozgrywkach wystartuje sześć drużyn, które rozegrają trzy rundy systemem każdy z każdym. Nasza młodzież w 1 kolejce zagra z jednym faworytów do awansu zespołem Bongo…
Rudzianie w Reprezentacji Polski U19!
sobota, 05 październik 2019 10:30
Trener Reprezentacji Polski U-19 w futsalu ogłosił kadrę na mecze towarzyskie z Francją. Wśród 14 powołanych znalazła się trójka naszych zawodników – Denis Wardzichowski, Mateusz Świerczyński i Maciej Mazur. Dodajmy, że Maciek aktualnie reprezentuje nasz klub tylko w rozgrywkach futsalowych.…
W piątek i sobotę na obiektach Rekordu Bielsko-Biała zakończył się kurs trenerski Futsal C Zajęcia w kwietniu rozpoczęło 31 osób, a po czterech zjazdach ukończyło 29 szkoleniowców. Był to trzeci tego typu kurs w Polsce, a drugi zorganizowany przez Śląski…
W związku z nowym grafikiem obowiązującym w hali od września zapraszamy na treningi w poniedziałki o 20.30. Zapraszamy zawodników z roczników 1999 - 2004 na treningi futsalowe.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z roczników 1999, 2000, 2001, 2002 i 2003 na treningi futsalu do naszej drugiej drużyny seniorów oraz drużyn, które grać będą w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu.
Niestety porażką 9-6 zakończył sezon drugi zespół Gwiazdy. W niedzielne popołudnie rudzianie w nieco okrojonym składzie pojechali do doświadczonego rywala. Mecz miał dość nieoczekiwany przebieg bowiem wprawdzie gospodarz szybko objęli prowadzenie to jednak w I połowie młodzież (dzisiaj średnia wieku…

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN