Aktualności

niedziela, 23 styczeń 2022 20:10

1 liga PLF - Heiro Rzeszów - Gwiazda Ruda Śląska 6-3 (1-0)

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Trzeci mecz wyjazdowy z rzędu i ... niestety trzecia porażka naszej drużyny. Mimo wysokiego miejsca w tabeli powoli nasza sytuacja stacje coraz trudniejsza w kontekście miejsca zagrożonego spadkiem, bowiem tabela strasznie się spłaszczyła. W Rzeszowie wygrała drużyna skuteczniejsza i bardziej zdeterminowana na wygraną. Na początku II połowy był jeszcze remis 2-2, ale po kontrach gospodarze wypunktowali nasz zespół wygrywając 6-3.

Za tydzień wreszcie zagramy w Halembie, ale przyjeżdża bardzo trudny i niewygodny dla nas rywal - Unia Tarnów.

sobota, 22 styczeń 2022 15:06

1 liga PLF - Heiro Rzeszów - Gwiazda Ruda Śląska - Niedziela Godz. 17.00

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W niedzielę o 17.00 rozpocznie się spotkanie Heiro Rzeszów - Gwiazda Ruda Śląska. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej obydwa zespoły przegrały swoje pojedynki - rudzianie ulegli wiceliderowi w Katowicach, a Heiro przegrało w Lublinie. Na pewno dla jednej i drugiej drużyny to ważne spotkanie. Gospodarze na pewno będą chcieli jak najszybciej wydostać się z dolnych rejonów w tabeli, a Gwiazda z kolei chciałaby przełamać serię porażek - dwóch ligowych plus przegrana w pucharze.

Rzeszowianie jak zwykle przeprowadzą transmisję ze spotkania.

Niestety podobnie jak przed tygodniem tak i tym razem nie zagramy w optymalnym składzie. Miejmy nadzieję, że do jutra wszyscy zawodnicy będą zdrowi...

piątek, 21 styczeń 2022 14:46

Kibicujemy futsalowej Reprezentacji Polski na Euro!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Piątkowym spotkaniem z Chorwację Reprezentacji Polski w futsalu rozpoczyna rywalizację podczas Mistrzostw Europy w Holandii. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację! Wszystkie spotkanie Polaków transmitowane będą w TVP Sport. Tylko zwycięstwo!

niedziela, 16 styczeń 2022 17:43

1 liga PLF - AZS Uniwersytet Śląski Katowice - Gwiazda Ruda Śląska 6-4 (3-1)

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Inauguracja rundy rewanżowej nie była udana dla naszego zespołu. Po średnim naszym występie przegrywamy 4-6 z wiceliderem z Katowic. Pewnym usprawiedliwieniem mogą być kłopoty kadrowe i zdrowotne. Przed nami kolejny trudny mecz wyjazdowy - za tydzień walczyć o wygraną będziemy w Rzeszowie. Bramki dla Gwiazdy zdobywali - Paweł Grzywaczewski i Pleszak po 1 oraz Małek 2.

piątek, 14 styczeń 2022 19:27

1 liga PLF - AZS Uniwersytet Śląski Katowice - Gwiazda Ruda Śląska Godz. 16.00 sobota

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W sobotę rozpoczynamy rundę rewanżową w 1 lidze futsalu. Po słabym występie w meczu pucharowym pojawia się okazja do rehabilitacji.
Na początek derby Śląska z wiceliderem tabeli 1 ligi. Niestety nie zagramy w pełnym składzie, ale jedziemy powalczyć z faworytem.
Uwaga - mecz odbędzie się w hali w Giszowcu.
sobota, 8 styczeń 2022 19:19

1/32 Pucharu Polski - OSiR Krosno Odrzańskie - Gwiazda Ruda Śląska 6-4

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Gratulujemy zespołowi z Krosna Odrzańskiego awansu do 1/16 Pucharu Polski. Gospodarze byli dzisiaj bardziej zdeterminowani by awansować do kolejnej rundy. Nasz zespół zagrał słabe spotkanie i zasłużenie odpadł z dalszej rywalizacji.

Za tydzień początek rundy rewanżowej w 1 lidze - miejmy nadzieję, że już w pełnym składzie i z wolą walki przystąpimy do derbowego starcia z akademikami z Katowic.

sobota, 8 styczeń 2022 11:26

1/32 Pucharu Polski - OSiR Krosno Odrzańskie - Gwiazda Ruda Śląska - Sobota Godz. 17.00

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Przypominamy, że w sobotę o 17.00 Gwiazda zagra wyjazdowe spotkanie w ramach Pucharu Polski.
Rudzianie w daleką podróż wybrali się w nieco eksperymentalnym składzie - połowę drużyny stanowić dzisiaj będą młodzieżowcy. Będzie więc kilka debiutów w I drużynie seniorskiej.
Pojedynek - OSiR Krosno Odrzańskie - SR-S Gwiazda Ruda Śląska. będzie transmitowane na kanale YouTube - https://www.youtube.com/.../UCxToA9scmJZl7YbUgI-dQdQ/videos.
piątek, 31 grudzień 2021 09:50

Puchar Polski - Mecz jednak w sobotę

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Gospodarze spotkania pucharowego zaproponowali zmianę terminu spotkania Pucharu Polski z 6 na 8 stycznia. Mecz odbędzie się w sobotę 8 stycznia w Krośnie Odrzańskim. Gospodarze przeprowadzą transmisję internetową z meczu.

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj