EF – Constract Lubawa – Gwiazda Ruda Śląska 3-0 (1-0)

W spotkaniu Ekstraklasy Futsalu w Lubawie nie było niespodzianki. Walczący o miejsce w czołowej trójce zespół Constractu pokonał Gwiazdę 3-0. Mimo porażki brawa należą się naszym zawodnikom za ambitną postawę – gospodarze przełamali naszą defensywę dopiero w ostatniej minucie 1 połowy. Szkoda straconej bramki w 24 minucie spotkania na 2-0. Od tego momentu rudzianie zaczęli grać odważniej, na trzy minuty przed końcem wycofaliśmy bramkarza, ale to goście po naszym błędzie trafili po raz trzeci. Dodajmy, że pierwszy raz całe spotkanie w naszej bramce rozegrał Denis Sobecko, którego występ należy uznać za bardzo udany.

W najbliższą sobotę o 17.00 zagramy w Halembie z zespołem z Białegostoku, a już we wtorek nasze rezerwy zagrają po raz ostatni w tym sezonie z Kamionką Mikołów.