Aktualności

poniedziałek, 12 kwiecień 2021 07:48

1 liga PLF - Gwiazda Ruda Śląska - BSF Bochnia 3-5 (1-2)

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
1 liga PLF - Gwiazda Ruda Śląska - BSF Bochnia 3-5 (1-2)

W ostatnim spotkaniu sezonu 2020/2021 zespół Gwiazdy przegrał z BSF Bochnia 3-5. Goście, którzy mieli jeszcze szansę na grę w barażach o Ekstraklasę Futsalu od pierwszych minut nadawali ton wydarzeniom na parkiecie. Niestety pierwsza bramka dla gości to kuriozum, których w tym sezonie mieliśmy kilka, ale... sezon się skończył więcej lepiej zapomnieć. Goście objęli prowadzenie - szybko wyrównał Siadul. Bochnia zdołała jednak jeszcze w I połowie objąć prowadzenie, a my w ostatniej akcji pierwszej połowy mieliśmy idealną okazję na wyrównanie - zawodnik gości wybił jednak piłki z linii bramkowej.

Po zmianie stron goście szybko podwyższyli, kontaktowego gola zdobył Świerczyński. Na kolejne trafienie gości odpowiedział Grzybowski. Po jednej z kontr Bochnia zdobyła piątego gola i w sumie zasłużenie wygrała 5-3 chociaż wygrana na pewno nie przyszła jej łatwo.

Warto odnotować kolejny debiut w naszym zespole - udanie zaprezentował się Patryk Mentel, który z naszym zespołem U19 wywalczył Młodzieżowe Mistrzostwo Polski.

W sumie kończymy sezon na 9 miejscu - przed rozpoczęciem sezonu wzięlibyśmy ''je w ciemno'' - teraz mimo wszystko pozostał niedosyt.

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj