Aktualności

czwartek, 27 styczeń 2022 11:58

3 liga futsalu - Gwiazda II Ruda Śląska - Górnik Sosnowiec 8-2 (4-1)

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
W zaległym spotkaniu 3 ligi futsalu rezerwy Gwiazdy pokonały Górnik Sosnowiec 8-2. Nasz zespół kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie, jednak warto dodać, że goście stworzyli sobie zwłaszcza w I połowie wiele sytuacji bramkowych. Byli nieskuteczni i dobrze spisywał się bramkarz Gwiazdy.

Rewanż już w sobotę w Sosnowcu. Niewykluczone, że w sobotę o punkty będzie o wiele trudniej.
środa, 26 styczeń 2022 13:39

3 liga futsalu - Gwiazda II Ruda Śląska - Górnik Sosnowiec - Środa 20.20

W środę o 20.20 w Halembie nasze rezerwy rozegrają zaległe spotkanie z Górnikiem Sosnowiec.
Natomiast w sobotę zagramy w Sosnowcu w ramach planowanej 10 kolejki rozgrywek.
Nasze rezerwy notują - w przeciwieństwie do pierwszej drużyny - serię trzech wygranych.
sobota, 22 styczeń 2022 14:59

3 liga futsalu - Gwiazda II Ruda Śląska - Rekord II Bielsko Biała 9-6 (1-4)

Po bardzo dobrej grze w II połowie spotkania rezerwy Gwiazdy pokonały rezerwy Rekordu 9-6. Dla gości była to pierwsza porażka w sezonie, ale nadal Rekord jest pewnym liderem tabeli. Gwiazda odniosła 3 kolejno zwycięstwo w tych rozgrywkach.

Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia Gwiazdy, ale w miarę upływu gry w I połowie Rekord spisywał się coraz lepiej. Goście zasłużenie prowadzili do przerwy 4-1. Po zmianie stron w ciągu minuty zrobiło się 3-4, a po 5 minutach gry Gwiazda prowadziła już 5-4. W sumie w II połowie nasz zespół zdobył aż 8 bramek tracąc zaledwie 2.

Miejmy nadzieję, że po takim występie także nasz pierwszy zespół w Rzeszowie w niedzielę zagra dobry meczu.

Jeśli chodzi o 3 ligę - to przed nami dwumecz z Górnikiem Sosnowiec - w środę mecz zaległy w Halembie a w sobotę zagramy w Sosnowcu w ramach kolejki numer 10.

piątek, 21 styczeń 2022 14:21

3 liga futsalu - Gwiazda II Ruda Śląska - Rekord II Bielsko Biała - Sobota Godz. 12.15

Nietypowo bo w sobotnie południe odbędzie się kolejne spotkanie w 3 lidze futsalu. Nasze rezerwy po dwóch wygranych z rzędu spotkaniach podejmować będą lidera - rezerwy Rekordu Bielsko-Biała. Nasi rywale wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania i mają po 6 meczach komplet 18 punktów. Gwiazda jest aktualnie 4 w tabeli i na pewno w sobotę powalczymy o dobry wynik z faworytem. Dla naszych młodych zawodników będzie to kolejny test przed lutowymi Mistrzostwami Polski. Niewykluczone, że tym razem zagramy bez wzmocnień z pierwszej drużyny, która swoje spotkanie rozegra w niedzielę w Rzeszowie.

Aktualna sytuacja w tabeli

niedziela, 16 styczeń 2022 17:46

3 liga futsalu - Sośnica II Gliwice - Gwiazda II Ruda Śląska 2-9 (2-6)

W niedzielne popołudnie zespół rezerw Gwiazdy wygrał wysoko z rezerwami Sośnicy Gliwice. Nasz zespół był zdecydowanie lepszy i wygrał zasłużenie. Po pokonaniu dwóch gliwickich drużyn z rzędu przesunęliśmy się na 3 miejsce w tabeli. Teraz przed nami spotkanie z liderem rezerwami Rekordu, który do tej pory wygrał wszystkie rozegrane spotkania.

piątek, 14 styczeń 2022 19:30

3 liga futsalu - Sośnica II Gliwice - Gwiazda II Ruda Śląska - Niedziela Godz. 15.00

W niedzielę swoje spotkanie rozegrają także nasi młodzi zawodnicy występujący w 3 lidze. Rezerwy Gwiazdy zagrają w Gliwicach z rezerwami Sośnicy. W pierwszym spotkaniu po dramatycznym spotkaniu w Halembie był remis. W niedzielę na pewno każdy z zespołów powalczy o pełną pulę. Grają sąsiedzi w tabeli - nasi rywale do tej pory zgromadzili 8 punktów, a nasze rezerwy 7. Mecz rozpocznie się o 15.00

piątek, 24 grudzień 2021 14:41

3 liga futsalu - Młodość Rudno - Gwiazda II Ruda Śląska 4-3 (2-1)

To ostatni akcent ligowy w tym roku kalendarzowym. Niestety mecz zakończył się porażką naszego młodego zespołu. Walczący o awans do II ligi zespół Młodości Rudno wygrał 4-3. Rudzianie prowadzili wprawdzie 1-0, ale już przed przerwą Rudno wyszło na prowadzenie 2-1. W II połowie więcej z gry miała Gwiazda, ale niestety nie udało się doprowadzić do wyrównania. Aktualnie Młodość awansowała na drugie miejsce, a rezerwy Gwiazdy są na czwartym miejscu.

środa, 22 grudzień 2021 20:46

3 liga futsalu - W czwartek w Knurowie

Przed nami ostatnie ligowe spotkanie o punkty w tym roku kalendarzowym. Nasze rezerwy postarają się zrewanżować rywalowi za porażkę z 1 kolejki. Mecz Młodość - Gwiazda II odbędzie się w Knurowie Szczygłowicach.