3 liga futsalu – Gwiazda II Ruda Śląska – Rekord II Bielsko Biała 9-6 (1-4)

Po bardzo dobrej grze w II połowie spotkania rezerwy Gwiazdy pokonały rezerwy Rekordu 9-6. Dla gości była to pierwsza porażka w sezonie, ale nadal Rekord jest pewnym liderem tabeli. Gwiazda odniosła 3 kolejno zwycięstwo w tych rozgrywkach.

Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia Gwiazdy, ale w miarę upływu gry w I połowie Rekord spisywał się coraz lepiej. Goście zasłużenie prowadzili do przerwy 4-1. Po zmianie stron w ciągu minuty zrobiło się 3-4, a po 5 minutach gry Gwiazda prowadziła już 5-4. W sumie w II połowie nasz zespół zdobył aż 8 bramek tracąc zaledwie 2.

Miejmy nadzieję, że po takim występie także nasz pierwszy zespół w Rzeszowie w niedzielę zagra dobry meczu.

Jeśli chodzi o 3 ligę – to przed nami dwumecz z Górnikiem Sosnowiec – w środę mecz zaległy w Halembie a w sobotę zagramy w Sosnowcu w ramach kolejki numer 10.