2 liga futsalu – Kamionka Mikołów – Gwiazda II Ruda Śląska 4-2 (2-1)

W starciu lidera z ostatnim w tabeli zespołem nie było widać różnicy dzielącej obydwie ekipy. Młody zespół Gwiazdy był równorzędnym rywalem dla Kamionki. Zwłaszcza w I połowie nasza drużyna prowadziła grę, stwarzając sobie wiele sytuacji bramkowych. Bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry – rzucie rożnym oraz przedłużonym rzucie karnym wykonywanym z 7 metra w 18 minucie spotkania. Do remisu po składnej akcji doprowadził Mateusz Komor.

W II połowie ten sam zawodnik doprowadził do wyrównania w 24 minucie. Wyrównane spotkanie toczyło się do 36 minuty gry. Niestety rywale zdobyli bramkę a dwie minuty później ustalili wynik meczu na 4-2. W Mikołowie zagraliśmy nieco w eksperymentalnym składzie bowiem po raz pierwszy w tym sezonie pojawiła się trójka nowych zawodników. Trwa budowa zespołu na mistrzostwa U20 i eliminacje U18. Kolejne testowanie schematów i zawodników już w najbliższy wtorek, kiedy to o 20.30 w Knurowie zagramy zaległe spotkanie z MTS.