SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

Gwiazda z licencją na grę w Ekstraklasie Futsalu

Kiedy zawodnicy i sztab trenerski wypoczywają na zasłużonych urlopach działacze nie mają wakacji. Dzisiaj do klubu dotarła informacja że SRS Gwiazda Ruda Śląska otrzymała licencję na grę w Ekstraklasie Futsalu w sezonie 2019/2020! Cieszymy się, że otrzymaliśmy licencję na występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w I-szym terminie bez konieczności uzupełniania dokumentacji licencyjnej.

Dodajmy, że spełniliśmy wszystkie wymogi formalno - strukturalno - finansowe i teraz możemy już skupić się na końcowym etapie budowania kadry na najbliższy sezon no i oczywiście dopinaniu budżetu klubu na nadchodzący sezon.

Zawodnicy do treningów wracają w najbliższy poniedziałek. Pierwszy tydzień trenować będziemy jednak w hali bielszowickiej Zgody, bowiem w hali MOSiR trwają ostatnie prace związane z wymianą okien.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN