SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

EF - Gwiazda Ruda Śląska - Red Devils Chojnice - Niedziela Godz. 16.00

Ekstraklasowe granie czas zacząć! W niedzielę o 16.00 Gwiazda Ruda Śląska zmierzy się z Red Devils Chojnice. Zapraszamy na mecz walki w którym rudzianie chcą rozpocząć sezon od wygranej. Nasi rywale to doświadczony ograny zespół. Do tej pory graliśmy ze sobą 12 krotnie - pięć wygranych zespołów zanotował nasz zespół, siedem razy wygrywali rywale. Dla kogo 13 będzie szczęśliwa?

Trenerzy Bartłomiej Noga i Łukasz Kujawa rozpoczynają swój trzeci sezon w roli trenerów Gwiazdy. W porównaniu z minionym sezonie jedynym ubytkiem jest wypożyczony Dawid Barteczka do GSF Gliwice. Niestety kontuzje na dłuższy czas wyeliminowały Jakuba Haase i przede wszystkim naszego kapitana Ariela Piaseckiego. Nie załamujemy rąk i  powalczymy w każdym spotkaniu. Szansę otrzymają nowi zawodnicy z Alexem Castro na czele.

Zapraszamy na mecz, przypominamy o zmianach związanych z wejściem na mecz - czynne będzie tylko wejście przez Restaurację Pasi Brzuch. Początek starcia o 16.00

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN