SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

EF - GSF Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska - Niedziela Godz. 18.00

W niedzielę o 18.00 Gwiazda zagra w tym sezonie po raz pierwszy na wyjeździe. Rywalem będzie GSF Gliwice. Drużyna prowadzona przez trenera Reprezentacji Polski Błażeja Korczyńskiego na pewno będzie faworytem derbów. Gliwiczanie znacznie wzmocnili skład po awansie i ich ambicje sięgają wyżej niż tylko walka o pozostanie w gronie najlepszych zespołów w kraju. Jednym ze wzmocnień GSFu było przejście do drużyny Dawida Barteczki z ... Gwiazdy. W tym tygodniu z kolei trener Korczyński ogłosił powołania do kadry Polski w której znalazło się miejsce dla ... debiutanta Mateusza Mrowca. Tak więc oprócz derbowego starcia na pewno są także dodatkowe smaczki tej rywalizacji.

Dzisiaj były jeszcze dostępne bilety na spotkanie, które są do nabycia w hali przy ulicy Jasnej.  Mecz będzie można także obejrzeć na stronie TV.COM gdzie prezentowane są wszystkie transmisje Ekstraklasy Futsalu w tym sezonie. W pierwszej kolejce obydwa zespoły zremisowały swoje spotkania. Jak będzie w niedzielę?

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN