SR-S Gwiazda Ruda Śląska informuje, że otrzymała dotację z Urzędu Miasta Ruda Śląska w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego "upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w Ruda Śląskiej w 2017 r." poprzez sportowe szkolenie seniorów.

EF - Gwiazda Ruda Śląska - Acana Orzeł Jelcz Laskowice - Sobota Godz. 17.00

Mecz Gwiazda Ruda Śląska - Acana Orzeł Jelcz Laskowice rozpocznie 3 serię spotkań w Ekstraklasie Futsalu. Sobotnie starcie rozpocznie się o 17.00. Liczymy, że jak zwykle kibice licznie pojawią się w hali w Halembie tym bardziej, że na pewno do Rudy Śląskiej dotrze liczna grupy kibiców gości. Serdecznie zapraszamy kibiców Orła do Rudy Śląskiej.

Po dwóch spotkaniach Gwiazda i Orzeł zgromadziły po jednym punkcie. Nasi rywale mają wysokie aspiracje i na pewno do Halemby przyjeżdżają w roli faworyta i powalczą o trzy punkty. To wprawdzie początek sezonu, ale rudzianie muszą punktować zwłaszcza we własnej hali.

W naszej ekipie wszyscy są gotowi do walki - po debiucie w seniorskiej Reprezentacji Polski na pewno przed własną publicznością będzie chciał się z jak najlepszej strony pokazać Mateusz Mrowiec. Na pewno będzie sporo walki.

Przypominamy, że wejście na halę ze względu na remont możliwe jest tylko poprzez Restaurację "Pasibrzuch". Jak zwykle dla kibiców promocja w sobotę - przy zakupach powyżej 20,00 zł kibice otrzymają rabat 5%.

Zostań darczyńcą

Wspomóż działalność Stowarzyszenia 
Wpisz kwotę: PLN