Aktualności

niedziela, 26 styczeń 2020 18:54

MMP U14 - Gwiazda SMS Ruda Śląska - SMS Słupsk 2-3

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W ostatnim meczu grupowym Gwiazda SMS przegrała 2-3 z SMS Słupsk. Nasi rywale zdobyli gola decydującego o ich awansie na 3 minuty przed końcem spotkania. Szkoda niewykorzystanych szans i braku skuteczności przy przedłużonych rzutach karnych. Dodajmy, że Mistrzem Polski U14 został Rekord Bielsko-Biała, który w finale pokonał 2-1 Bór Regut. Przypomnijmy, że wicemistrzów Polski w grupie pokonaliśmy...5-0. Cóż futsal młodzieżowy zwłaszcza w tej kategorii wiekowej jest nieobliczalny... Gratulujemy medalistom MMP.

sobota, 25 styczeń 2020 11:43

MMP U14 - Gwiazda SMS Ruda Śląska - Red Dragons Pniewy 2-5

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Niestety w drugim spotkaniu mistrzostw przegrywamy z Pniewami 2-5. Rywale w pierwszej akcji meczu objęli prowadzenie a po trzech minutach prowadzili już 2-0. Nasz zespół zdobywał bramki na 1-3 i 2-4 by ostatecznie przegrać 2-5! Bramki dla naszej drużyny zdobywali Matuszyk i Matwij.

Sytuacja po dwóch kolejkach zrobiła się niezwykle wyrównana - wszystkie zespoły mają po trzy punty. Wszystko rozstrzygnie się w ostatnich spotkaniach grupowych - o 16.00 zagramy z SMS Słupsk, wcześniej Bór zmierzy się z Red Dragons.

Miejmy nadzieję, że nasz zespół zagra z pełną mobilizacją w popołudniowym decydującym pojedynku.

piątek, 24 styczeń 2020 16:51

MMP U14 - Gwiazda SMS Ruda Śląska - Bór Regut 5-0

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W pierwszym spotkaniu MMP U14 zespół Gwiazdy SMS Ruda Śląska pokonał Bór Regut 5-0! Bramki zdobyli - Wojciuch, Rogowski, Matuszek, Matwij i Wiktor. Jutro kolejne dwa mecze o awans do ćwierćfinału.

Liczymy na udane występy w sobotnich spotkaniach. Zwycięstwo dedykujemy wszystkim, którzy wspierali nasz wyjazd do Lubawy!

piątek, 24 styczeń 2020 10:42

MMP U14 - Inauguracja dzisiaj...

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Dzisiaj rozpoczynają się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U14 w futsalu. O 13.50 podopieczni Rafała Krzyśki rozegrają swoje pierwsze spotkanie. Liczymy na dobry występ naszej drużyny. Zachęcamy do oglądania ''na żywo'' naszych zmagań. Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie jakie uzyskaliśmy od wszystkich, aby ten wyjazd mógł dojść do skutku.

 

1 dzień:

 https://www.youtube.com/watch?v=6iu7esSUU_Y

 2 dzień:

https://www.youtube.com/watch?v=3R1YjHVv-L4

 3 dzień:

https://www.youtube.com/watch?v=9-_mv-RchSU

sobota, 11 styczeń 2020 15:07

Prosimy o wspracie naszej młodzieży!

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Niestety sytuacja finansowa naszego klubu w związku z brakiem dofinansowania szkolenia dzieci i młodzieży ze strony Miasta Ruda Śląska jest trudna.

Po raz pierwszy w historii zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej działalności - nasza akcja dotyczy wyjazdu drużyny w kategorii U14 na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu. Przed nami daleki wyjazd do Lubawy, gdzie przez trzy dni będzie się odbywała rywalizacja najlepszych zespołów futsalowych w Polsce.

Prosimy o wsparcie

niedziela, 5 styczeń 2020 12:52

MMP U14 - Jedziemy na finały!?

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W Tychach odbył się turniej eliminacyjny na szczeblu Makroregionu, którego stawką była awans do finałowego turnieju MMP U14. Ekipa Gwiazdy SMS Ruda Śląska zajęła trzecie miejsce, które dało awans do finału, który odbędzie się w dniach 24-26 stycznia w Lubawie! Podopieczni Rafała Krzyśki rozegrali na początku bardzo dobre spotkanie z faworyzowanym chorzowskim Marexem (UKS Ruch Chorzów) remisując 1-1. W kolejnym spotkaniu wysoko pokonali Clearex 7-1. W trzecim spotkaniu rudzianie zanotowali jedyną porażkę ulegając 1-3 APN GKS Futsal Tychy. W czwartym pojedynku remis 1-1 z Sośnicą Gliwice oznaczał awans do finałów. Do Lubawy pojadą także Marex oraz APN GKS Futsal Tychy.

Gratulujemy awansu wszystkim zawodnikom oraz trenerowi.

Już teraz apelujemy do potencjalnych sponsorów i darczyńców o pomoc w zbiórce funduszy na wyjazd - ze względu na brak dofinansowania klubów ze strony Miasta Ruda Śląska w tym roku koszt całego wyjazdu musimy pokryć z funduszy klubowych. na trzydniowy wyjazd do Lubawy (Warmia i Mazury) potrzebujemy około 6000,00 - 7000,00 zł.

czwartek, 2 styczeń 2020 20:52

MMP U14 - O awans zagramy w Tychach - aktualizacja

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

Jak już informowaliśmy w Tychach 4 stycznia odbędzie się druga faza eliminacji do MMP U14 w futsalu. Z 6 zespołów walczących o awans do turnieju finałowych z naszej grupy pozostało już tylko 5. Trzy najlepsze zespoły uzyskają awans do finałów. W związku z tym nastąpiła aktualizacja harmonogramu eliminacji.

środa, 25 grudzień 2019 13:35

MMP U14 - O awans zagramy w Tychach

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

4 stycznia odbędzie się finał Makroregionalny MMP U14. Z sześciu zespołów, które awansowały po pierwszej fazie eliminacji w Tychach zagra sześć zespołów. Drużyny najpierw zagrają w dwóch trzyzespołowych grupach, a następnie odbędzie się rywalizacja o miejsca. Awans z grona 6 drużyn wywalczą 3 najlepsze zespoły. Miejmy nadzieję, że podopieczni Rafała Krzyśki wywalczą awans i ekipa Gwiazdy SMS Ruda Śląska zagra w turnieju finałowym.

Poniżej rozpiska turnieju.

Strona 1 z 2

Szukaj

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj