Aktualności

niedziela, 16 maj 2021 17:10

Klasa A - "GWIAZDA" - "STRAŻAK" MIKOŁÓW 10:0 (6:0)

Napisał: Hani

Seniorzy występujący w Klasie "A" pokonali "Strażaka" Mikołów 10:0. To zwycięstwo było najwyższą wygraną na tym szczeblu rozgrywek naszego zespołu odkąd awansowaliśmy do "Serie A". 

W niedzielę o godzinie 13:00 seniorzy występujący w klasie "A" na boisku w Nowym Bytomiu zmierzą się z drużyną "Strażaka" Mikołów. Zapraszamy na mecz !!!

sobota, 15 maj 2021 08:11

Zapraszamy na mecze Gwiazdy

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski
Śmiało możemy napisać - Zapraszamy na mecze Gwiazdy!
Od dzisiaj zmieniają się przepisy związane m.in. z obecnością publiczności na obiektach sportowych!
Zmiany obowiązujące od 15 maja to:
✅ otwarte ogródki restauracyjne,
✅ wydarzenia na obiektach sportowych na świeżym powietrzu przy maksymalnie 25% publiczności,
✅ zajęcia i wydarzenia sportowe poza obiektami sportowymi przy limicie 150 osób,
✅ wydarzenia kulturalne na świeżym powietrzu przy maksymalnie 50% obłożeniu,
✅ działalność edukacyjna i animacyjna instytucji kultury na otwartym powietrzu,
✅ w transporcie zbiorowym 100% liczby miejsc siedzących lub 50% liczby wszystkich miejsc, przy zachowaniu 50 proc. miejsc siedzących niezajętych.
W poniedziałek do szkół wracają uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych i klas 1-4 szkół średnich, którzy na razie będą uczyć się w trybie hybrydowym.
Już od 21 maja będą mogły wznowić działalność kina, teatry, filharmonie i inne instytucje kultury. Z kolei od 28 maja nastąpi otwarcie branży sportowej i gastronomicznej w pomieszczeniach.
piątek, 14 maj 2021 18:58

Klasa A "JÓZEFKA" CHORZÓW - "GWIAZDA" 1:2 (0:1) - relacja

Napisał: Hani

W zaległym spotkaniu rundy wiosennej nasi seniorzy występujący w Klasie "A" pokonali wicelidera rozgrywek "Józefkę" Chorzów. Warto dodać, że zespół "Józefki" do spotkania z naszym zespołem przystępował z serią siedmiu zwycięstw z rzędu. Brawo dla naszego zespołu... Panowie Piłkarze gdybyście  walczyli w każdym meczu tak jak w Chorzowie to walczylibyśmy o klasę "okręgową". Bez wątpienia bohaterem meczu został Marcin Michalski zdobywca dwóch goli.

piątek, 14 maj 2021 10:38

Klasa A "JÓZEFKA" CHORZÓW - "GWIAZDA" 1-2

Napisał: Arkadiusz Grzywaczewski

W spotkaniu ligowym pokonaliśmy chorzowską Józefkę 2-1. Udanie zrehabilitowaliśmy za niedzielę porażkę z Hetmanem. Obydwie bramki zdobył Michalski.

W czwartek seniorzy "Gwiazdy" występujący w Klasie "A" odrobią zaległości meczowe związane z pandemią. Nas zespół wybiera się do "jaskini lwa" czyli do Chorzowa na mecz z wiceliderem, drużyną która wygrała ostatnie siedem spotkań z rzędu "Józefką" Chorzów.

sobota, 8 maj 2021 20:57

Klasa A - "HETMAN" KATOWICE - "GWIAZDA" 5:0 (0:0)

Napisał: Hani

Przegrywamy wysoko w Klasie "A" w meczu wyjazdowym z "Hetmanem" Katowice. Jednak nasz zespół nie musiał przegrać, a wręcz odwrotnie wygrać jednak brak skuteczności sprawił, że porażka stała się faktem.

piątek, 7 maj 2021 19:54

Klasa A - "HETMAN" KATOWICE - "GWIAZDA" sobota godz. 17:30

Napisał: Hani

W sobotę trzeci mecz rundy wiosennej rozegrają seniorzy grający na boiskach Klasy "A". Rywalem w meczu wyjazdowym będzie "Hetman" Katowice. Spotkanie odbędzie się w Katowicach (Dąbrówka Mała) przy ulicy Wiktora Siwka 6. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:30.

Szukaj

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj