Klasa A – Orzeł Mokre – Gwiazda Ruda Śląska 5-0 (4-0)

Nie tak wyobrażaliśmy sobie wynik ostatniego spotkania rundy jesiennej. Przegrywamy zasłużenie 5-0 z wiceliderem. Zespół Orła szybko zdobył bramkę i wyprowadzał zabójcze kontry – w 30 minucie gospodarze prowadzili już 3-0 a nasz zespół wyglądał na mocno zagubiony. Trener Dariusz Kot zdecydował się jeszcze w I połowie na zmianę aż trzech zawodników. Tymczasem po kolejnym błędzie w obronie w 45 minucie z rzutu karnego tracimy kolejnego gola. Po przerwie Gwiazda atakowała, ale praktycznie stworzyła sobie może 2-3 sytuacje, a gospodarze mogli ich zdobyć więcej. Przegrywamy 0-5 po słabym meczu. Niestety to spotkanie pokazało, że w całej rundzie nie potrafiliśmy ustabilizować formy i w kilku spotkaniach zagraliśmy poniżej swoich możliwości. Wkrótce podsumowanie rundy.