Terminarz

Kolejka nr 26
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 1:3 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 3:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:5 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 0:5 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
UKS RUCH CHORZÓW 1:4 UKS SZOPIENICE
Kolejka nr 25
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 3:1 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 7:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 5:1 KS HETMAN 22 KATOWICE
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 9:2 UKS RUCH CHORZÓW
Kolejka nr 24
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 4:1 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
UKS RUCH CHORZÓW 0:3 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:1 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:0 UKS SZOPIENICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:3 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 23
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 5:0 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
UKS SZOPIENICE 2:2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 1:0 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 6:4 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:1 MKS SIEMIANOWICZANKA II
Kolejka nr 22
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 5:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:5 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 3:2 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 1:6 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:0 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 21
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 6:0 UKS RUCH CHORZÓW
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 1:4 KS HETMAN 22 KATOWICE
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 3:1 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 4:0 UKS SZOPIENICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 10:0 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
Kolejka nr 20
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 3:3 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 5:0 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:4 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2:3 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
UKS RUCH CHORZÓW 2:3 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
Kolejka nr 19
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 0:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 5:2 MKS SIEMIANOWICZANKA II
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 3:0 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 3:0 UKS RUCH CHORZÓW
Kolejka nr 18
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 3:3 KS HETMAN 22 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 1:8 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:2 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 1:4 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
UKS RUCH CHORZÓW 1:1 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
Kolejka nr 17
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 2:0 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 3:3 MKS SIEMIANOWICZANKA II
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 3:3 UKS SZOPIENICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:0 UKS RUCH CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:1 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Kolejka nr 16
UKS SZOPIENICE 2:7 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 5:1 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 1:1 UKS RUCH CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:4 KS HETMAN 22 KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:1 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 1:4 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 15
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 2:2 UKS SZOPIENICE
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 0:4 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:4 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
UKS RUCH CHORZÓW 4:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
Kolejka nr 14
UKS SZOPIENICE 3:1 KS HETMAN 22 KATOWICE
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 3:1 MKS SIEMIANOWICZANKA II
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:2 UKS RUCH CHORZÓW
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 3:2 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 1:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 13
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 3:0 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 0:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 4:0 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
UKS SZOPIENICE 4:2 UKS RUCH CHORZÓW
Kolejka nr 12
KS HETMAN 22 KATOWICE 0:5 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 3:6 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 3:1 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA II 1:4 UKS SZOPIENICE
UKS RUCH CHORZÓW 0:5 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 11
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 1:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
UKS SZOPIENICE 3:2 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 2:2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 4:2 UKS RUCH CHORZÓW
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 3:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 10
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2:0 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 0:9 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:3 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 1:3 UKS SZOPIENICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
Kolejka nr 9
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 5:1 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 6:1 KS HETMAN 22 KATOWICE
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 4:1 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 8:3 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 0:2 UKS SZOPIENICE
Kolejka nr 8
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 1:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS HETMAN 22 KATOWICE 7:1 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 2:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
UKS RUCH CHORZÓW 2:9 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 3:0 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 7
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2:3 KS HETMAN 22 KATOWICE
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 7:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 0:1 UKS RUCH CHORZÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:0 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 0:2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
Kolejka nr 6
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 1:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 5:1 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA II 6:1 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 4:2 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
UKS RUCH CHORZÓW 1:7 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 5
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2:1 MKS SIEMIANOWICZANKA II
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 3:1 UKS SZOPIENICE
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 0:3 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 3:2 UKS RUCH CHORZÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:1 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
Kolejka nr 4
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2:1 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
UKS SZOPIENICE 3:1 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 4:1 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
UKS RUCH CHORZÓW 2:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 4:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 3
UKS RUCH CHORZÓW 0:3 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:4 UKS SZOPIENICE
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 2:3 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 2:1 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Kolejka nr 2
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 1:0 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
UKS SZOPIENICE 6:3 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 6:1 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 3:1 UKS RUCH CHORZÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:2 KS HETMAN 22 KATOWICE
Kolejka nr 1
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
UKS RUCH CHORZÓW 3:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 0:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 2:1 UKS SZOPIENICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 1:2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW

Kolejka nr 1
22 sierpnia 2020
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 14:30 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 2
29 sierpnia 2020
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 13:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 4
12 września 2020
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 14:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 5
22 września 2020
RUCH II CHORZÓW S.A. 17:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
Kolejka nr 6
26 września 2020
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 16:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 7
4 październik 2020
RUCH II CHORZÓW S.A. 14:00 UKS SZOPIENICE
Kolejka nr 8
11 październik 2020
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 12:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 9
18 październik 2020
RUCH II CHORZÓW S.A. 14:00 MKS SIEMIANOWICZANKA II
Kolejka nr 10
24 październik 2020
UKS RUCH CHORZÓW 12:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 11
8 listopad 2020
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
Kolejka nr 12
14 listopad 2020
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 13:30 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 13
14 marzec 2021
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 14
13 maj 2021
RUCH II CHORZÓW S.A. 18:00 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
Kolejka nr 15
26 maj 2021
RUCH II CHORZÓW S.A. 18:30 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 17
17 czerwiec 2021
RUCH II CHORZÓW S.A. 18:30 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
Kolejka nr 18
25 kwiecień 2021
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 19
2 maj 2021
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:30 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 20
8 maj 2021
UKS SZOPIENICE 16:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 21
16 maj 2021
RUCH II CHORZÓW S.A. 14:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Kolejka nr 22
23 maj 2021
MKS SIEMIANOWICZANKA II 11:15 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 23
30 maj 2021
RUCH II CHORZÓW S.A. 09:00 UKS RUCH CHORZÓW
Kolejka nr 24
15 czerwiec 2021
KS HETMAN 22 KATOWICE 18:00 RUCH II CHORZÓW S.A.
Kolejka nr 25
13 czerwiec 2021
RUCH II CHORZÓW S.A. 11:30 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
Kolejka nr 26
20 czerwiec 2021
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 13:30 RUCH II CHORZÓW S.A.

Szukaj

Kontakt

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Gwiazda" Ruda Śląska

ul. Burszki 7, 41-706 Ruda Śląska

tel. 504 197 289

e-mail : gwiazda@srsgwiazda.pl

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj