Terminarz

Kolejka nr 13
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:1 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 1:5 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 1:4 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 3:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 0:1 UKS SZOPIENICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:5 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 8:0 AKS MIKOŁÓW II
Kolejka nr 12
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2:0 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 3:1 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 6:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
KS HETMAN 22 KATOWICE 0:2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
UKS SZOPIENICE 3:3 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
AKS MIKOŁÓW II 3:3 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 18:0 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
Kolejka nr 11
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 1:4 KS HETMAN 22 KATOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 2:3 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 1:2 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 1:3 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2:0 UKS SZOPIENICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:4 AKS MIKOŁÓW II
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 3:1 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
Kolejka nr 10
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 0:2 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 5:0 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2:3 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
UKS SZOPIENICE 8:0 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
AKS MIKOŁÓW II 2:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 8:0 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
Kolejka nr 9
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 2:2 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 1:1 AKS MIKOŁÓW II
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:3 KS HETMAN 22 KATOWICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:1 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:3 UKS SZOPIENICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0:2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 4:1 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
Kolejka nr 8
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 5:0 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 5:0 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
UKS SZOPIENICE 3:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 2:5 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
AKS MIKOŁÓW II 1:7 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 7
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 0:0 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 5:0 AKS MIKOŁÓW II
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:4 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 4:0 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 0:4 UKS SZOPIENICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 6:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
Kolejka nr 6
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 8:1 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 5:0 AKS MIKOŁÓW II
UKS SZOPIENICE 0:3 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 5:0 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 3:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:2 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 3:0 MKS SIEMIANOWICZANKA II
Kolejka nr 5
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 1:3 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
AKS MIKOŁÓW II 4:2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:3 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:1 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 1:2 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
UKS SZOPIENICE 5:0 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 4
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 3:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 3:1 MKS SIEMIANOWICZANKA II
UKS SZOPIENICE 0:4 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 3:0 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS HETMAN 22 KATOWICE 4:1 AKS MIKOŁÓW II
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 5:1 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
Kolejka nr 3
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 4:2 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 0:2 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
AKS MIKOŁÓW II 1:3 UKS SZOPIENICE
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 1:1 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 1:2 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 0:3 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 4:1 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
Kolejka nr 2
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 1:6 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
UKS SZOPIENICE 2:0 KS HETMAN 22 KATOWICE
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 5:3 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 4:1 AKS MIKOŁÓW II
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 4:1 MKS SIEMIANOWICZANKA II
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 4:2 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 4:1 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
Kolejka nr 1
UKS SZOPIENICE 0:4 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 1:1 MKS SIEMIANOWICZANKA II
KS HETMAN 22 KATOWICE 1:6 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 6:0 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2:2 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 3:0 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
AKS MIKOŁÓW II 0:2 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE

Kolejka nr 14
21 marzec 2020
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 UKS SZOPIENICE
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 13:30 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 15:00 AKS MIKOŁÓW II
MKS SIEMIANOWICZANKA II 15:00 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 16:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
22 marzec 2020
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 14:30 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
Kolejka nr 15
28 marzec 2020
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 11:00 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 15:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 UKS SZOPIENICE
29 marzec 2020
MKS SIEMIANOWICZANKA II 11:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 11:00 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
AKS MIKOŁÓW II 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
Kolejka nr 16
4 kwiecień 2020
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 13:30 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 16:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 16:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
5 kwiecień 2020
UKS SZOPIENICE 11:00 AKS MIKOŁÓW II
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 17:00 MKS SIEMIANOWICZANKA II
Kolejka nr 17
18 kwiecień 2020
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 11:00 UKS SZOPIENICE
19 kwiecień 2020
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA II 11:00 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 11:00 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
AKS MIKOŁÓW II 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
Kolejka nr 18
25 kwiecień 2020
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 AKS MIKOŁÓW II
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 UKS SZOPIENICE
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 13:30 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 16:00 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 17:00 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
26 kwiecień 2020
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA II
Kolejka nr 19
2 maj 2020
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 13:30 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
3 maj 2020
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
MKS SIEMIANOWICZANKA II 11:00 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 11:00 UKS SZOPIENICE
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
AKS MIKOŁÓW II 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
Kolejka nr 20
9 maj 2020
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 17:00 MKS SIEMIANOWICZANKA II
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 17:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
10 maj 2020
AKS MIKOŁÓW II 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
UKS SZOPIENICE 11:00 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 15:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
Kolejka nr 21
16 maj 2020
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 13:30 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
17 maj 2020
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 11:00 UKS SZOPIENICE
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 11:00 AKS MIKOŁÓW II
Kolejka nr 22
23 maj 2020
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 11:00 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 17:00 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 17:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
24 maj 2020
AKS MIKOŁÓW II 11:00 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
KS HETMAN 22 KATOWICE 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA II
UKS SZOPIENICE 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Kolejka nr 23
30 maj 2020
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 13:30 UKS SZOPIENICE
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 17:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
31 maj 2020
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
MKS SIEMIANOWICZANKA II 11:00 AKS MIKOŁÓW II
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka nr 24
6 czerwiec 2020
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 11:00 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 11:00 MKS SIEMIANOWICZANKA II
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 17:00 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
7 czerwiec 2020
AKS MIKOŁÓW II 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
UKS SZOPIENICE 11:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
Kolejka nr 25
13 czerwiec 2020
KS KOLEJARZ 24 KATOWICE 13:30 AKS MIKOŁÓW II
TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 17:00 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
14 czerwiec 2020
SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 11:00 UKS SZOPIENICE
PKS JÓZEFKA CHORZÓW 11:00 KS HETMAN 22 KATOWICE
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
MKS SIEMIANOWICZANKA II 11:00 SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
LKS STRAŻAK MIKOŁÓW 11:00 GKS GIEKSA II KATOWICE SA
Kolejka nr 26
20 czerwiec 2020
SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 11:00 KS KOLEJARZ 24 KATOWICE
KS HETMAN 22 KATOWICE 17:00 SKFIS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
21 czerwiec 2020
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 17:00 LKS STRAŻAK MIKOŁÓW
GKS GIEKSA II KATOWICE SA 18:00 MKS SIEMIANOWICZANKA II
AKS MIKOŁÓW II 18:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW
UKS SZOPIENICE 18:00 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE

Szukaj

© SRS Gwiazda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez iLuks

Szukaj