Mistrzostwo Polski dla Pani Joanny!

W sobotę w Polanicy-Zdroju Polanica – Zdrój odbyły się Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking.
Przy wspaniałej pogodzie na bardzo wymagającej trasie Mistrzynią Polski została rudzianka Joanna Kołodziej.
Pani Joanna wygrała klasyfikację Open, zajęła oczywiście pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej i była najlepsza w górskiej premii.
To kolejne sukcesy Pani Joanny w tym sezonie, która zajmowała w tym roku już medalowe miejsce w Pół Maratonie Górskim.
Przypominamy, że Pani Joanna jest liderką naszej sekcji nordic walking – Malinowe Gwiazdy Ruda Śląska, która działa przy naszym stowarzyszeniu.
W zawodach wystąpiła oczywiście większa liczba Malinowych Gwiazd.
Zapraszamy na wspólne treningi i zajęcia oczywiście dostosowane do umiejętności i poziomu. Telefon kontaktowy dla zainteresowanych – 505 998 472.